Proszę się zapoznać z ciekawym psem o imieniu Frida. Jest sześciomiesięcznym szczeniakiem rasy bulterier. Jest również fenomenem mediów społecznościowych i wschodzącą gwiazdą. Jest tak dlatego, że natura nagrodziła tego szczeniaka niezwykłym wyglądem. Chodzi o to, że ma „wąsy”. Wielu mogą mu zazdrościć.

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

Właścicielka Fridy, Helena Ólöf Snorradóttir, która mieszka w Reykjaviku, o takim zwierzaku marzyła od dawna. Szczęście się do niej uśmiechnęło. Gdy tylko dowiedziała się, w której miejscowości w Islandii znajduje się hodowla bulteriera, natychmiast udała się tam. Właściciel zaproponował jej pięknego szczeniaka. Okazało się, że jest nim piękna Frida!

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

Helena uważa to za ważny znak losu. Frida całkowicie się zgadza ze swoją właścicielką. Ten piękny szczeniak chociaż jest mały i powoli dorasta, ale jednak zdaje sobie sprawę, jaka jest niezwykłym członkiem rodziny, któremu inni poświęcają wiele uwagi. Szczeniak uwielbia się uśmiechać. W ten sposób najbardziej uwidaczniają się jego „wąsy”, które niezmiennie wywołują we wszystkich radość i wiele pozytywnych emocji. Wszyscy domownicy są bardzo szczęśliwi.

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

Frida pojawiła się w mieszkaniu Heleny w trudnym okresie jej życia. Dlatego stała się dla niej symbolem nadziei na nowy, lepszy świat. Wąsaty, a jednocześnie zabawny szczeniak – to słodki, radosny i piękny przyjaciel, który jest wspaniałym członkiem rodziny.

Główne zdjęcie: lemurov.net