Prawdopodobnie spotkałeś ludzi, którzy potrafili zrobić coś niesamowitego – np. wkurzyć cię w ciągu jednej lub dwóch sekund. Porozmawiamy dzisiaj o tych „upiorach”.

Panna

Kto komunikował się z Panną, ten nie boi się apokalipsy. Nawiasem mówiąc, niektórzy w momencie tej samej komunikacji bardzo chcieliby, aby meteoryt spadł na głowę Panny, a fakt, że połowa ludzkości z tego powodu umrze, to drobiazg, najważniejsze jest to, że Panna będzie zlikwidowana. Cóż, po prostu nie da się słuchać monologu Panny przez pół godziny, doprawionego kłującymi dowcipami, krytyką i nienawiścią do kogokolwiek - ponieważ będzie wydawało się to wiecznością.

Skorpion

Kobietę spod tego znaku można jednocześnie kochać i nienawidzić. Z jednej strony jest tak piękna jak pierwszy przebiśnieg, z drugiej niesamowicie irytuje. A jeśli „wyłączysz” u niej dźwięk i wyssiesz wszystkie krople trucizny, możesz spokojnie i ekologicznie komunikować się. Jedynie póki dotrzesz do tej właśnie trucizny, zdobędziesz łysinę i zwariujesz.

Rak

Bardzo łatwo jest znieść osobę spod znaku Rak - nie rozmawiając, stojąc, nie ruszając się. Ale jeśli zaczniesz z taką kobietą prowadzić miły dialog, na pewno obrazisz ją do szpiku kości niewłaściwym słowem lub nieprzyjemnym spojrzeniem. A więc, ponieważ ona cię w to nie wtajemniczy - sam jesteś głupcem, jeśli nie zrozumiesz - będziesz musiał łamać głowę jeszcze przez kilka lat i prosić o przebaczenie, padając jej do stóp.

Lew

Ogólnie w pobliżu kobiet spod znaku Lew rzadko można spotkać zwykłych śmiertelników. Ona potrzebuje książąt i celebrytów. A reszta jest zbyt nudna, biedna i nie zasługuje na jej czas. Ale celebryci, wiesz, też są ludźmi, więc nie tylko się irytują, ale ledwo mogą znajdować się wokół takiej osoby. Ponieważ ego kobiet spod tego znaku może przygwoździć nawet najbardziej wytrwałego do ściany i rozrzucić jego kości po całym Wszechświecie.

Główne zdjęcie: google.com