Jak myślisz, co się stanie, jeśli nie tylko matka będzie ubierać swoje małe dziecko, ale także odwrotnie? Jak dziwnie to będzie wyglądać? Summer, mama dwójki dzieci, poważnie przemyślała tę kwestię i postanowiła przeprowadzić eksperyment, podczas którego jej starszy syn Rockwell (3 lata) wybierał stroje mamy na tydzień. Zobaczmy, co z tego wyszło? „Przez trzy lata wybierałem ubrania dla mojego syna. Pewnego dnia pomyślałam, dlaczego by nie zamienić się miejscami i zaproponowałam mojemu synowi, żeby wybrał dla mnie stroje? Jak szalenie to będzie wyglądało? Jak skomponuje moje stroje z tego, co wisi w mojej szafie?.

Dzień 1

foto: leafclover.club

„Pierwszego dnia wszystko poszło dobrze. Podobało mi się nawet to, co wybrał mój synek, ale nagle dodał te szpilki. Zapytałem, czy naprawdę chce, żebym założyła te buty z tymi rajstopami? Chłopiec nie zawahał się. Kiedy zdecydowałam się pokazać w tym mojemu mężowi, spodziewałam się głośnego śmiechu, ale on niczego nie zauważył. Albo zawsze wyglądam trochę dziwnie, albo pomogłam synowi rozwinąć dobry gust”.

Dzień 2

foto: leafclover.club

„Prawdopodobnie ten dzień jest moim ulubionym. Te legginsy w kropki dobrze komponują się z koszulką z Myszką Miki. Ale do tego stroju nie założyłabym takich butów. Może po prostu przypomniały synowi Minnie ”.

Dzień 3

foto: leafclover.club

„Wszystko zaczęło się od skarpet. Powiedział, że po prostu kocha kwiaty. Suknia została wybrana według tej samej zasady. Był zachwycony tymi butami, a potem zaproponował, żebym założyła kurtkę na wierzch. Czułem się trochę niezręcznie w tych ubraniach, ale ku mojemu zdziwieniu nikt nie patrzył na mnie dziwnie.”

Dzień 4

foto: leafclover.club

foto: leafclover.club

„Na początku było to trochę trudne. Wybrał dla mnie trzy koszulki naraz i to wszystko. Później przekonałam go, że nie mogę wyjść bez spodni i skończył robotę. Najprawdopodobniej nie zauważył, że te buty były z różnych par ”.

5 dzień

foto: leafclover.club

foto: leafclover.club

„Ta bluzka została wybrana, ponieważ mój syn uwielbia strzały. Chciał dodać spodnie ze strzałami, ale nie miałam. Buty są znowu inne”.

A oto sam mały stylista! (ten, który jest wyższy i starszy)

foto: leafclover.club

„Co zrozumiałam podczas tego eksperymentu? Matki bardzo często decydują, co mają robić ich dzieci i warto było zmienić role, chociaż na krótki czas. Synowi podobało się, że słuchałem jego opinii. Polecam wszystkim, aby spróbowali zrobić to samo przez co najmniej jeden dzień! Będzie to także trochę wyzwalające: ludzi nie interesuje, co masz na sobie. Chodziłam w różnych butach przez dwa dni, ale nikt tego nie zauważył! Każdy powinien znaleźć czas na małe głupie rzeczy. I nie traktuj takich eksperymentów zbyt poważnie, to tylko ubrania!”

foto: leafclover.club

Główne zdjęcie: leafclover.club