Pierwsze miejsce

Panna zajęła pierwsze miejsce w stanowczości wśród znaków zodiaku. Może dla niektórych jest to nieco nieoczekiwane, ale nie dla tych, którzy dobrze znają Pannę. I takich, pomimo swojej popularności społecznej, jest bardzo mało. Tu mówimy o przemyślanej i wyważonej stanowczości, Panna nie jest przyzwyczajona do lekkomyślnego, impulsywnego zachowywania się.

Matematycznie pragmatyczny umysł Panny wcale nie rzuca się w oczy, wie, jak się zachować i jest w stanie zająć godną pozycję w każdym społeczeństwie. Od dzieciństwa wyróżnia ją wysoki poziom odpowiedzialności i samoorganizacji, z reguły jednak nie zalicza się do kategorii kujonów o słabej woli. Wewnętrzna twarda determinacja Panny nie jest dla nikogo widoczna, ale napędza ją przez całe życie.

Drugie miejsce

Drugie miejsce pod względem zdecydowania zajmuje Baran. Aktywny i dążący do celu, mógł zająć pierwsze miejsce, ale gorący temperament Barana interweniował w tej sprawie. W pewnych momentach życia Baran może być bardzo agresywny, pozostawiając pojęcie „zdecydowania / niezdecydowania”. Jak często to się dzieje i czy Baran tego potrzebuje, czy nie, to zależy tylko i wyłącznie od niego...

Kochający życie Baran jest z natury wojownikiem, jego determinacja jest z nim nierozerwalnie związana. Ogólnie rzecz biorąc, Baran jest bardzo silną naturą. Warto bardzo uważać na delikatnego Barana (to się czasem zdarza), co może się za tym kryć - wie tylko Bóg i oczywiście sam Baran.

Trzecie miejsce

Na trzecim miejscu pod względem zdecydowania wśród znaków zodiaku jest Koziorożec. We wczesnej młodości w Koziorożcu tworzy się plan życia. Jest zdecydowany w osiąganiu swoich celów, myśląc z wyprzedzeniem. Ale czasami ogarnia go wewnętrzny niepokój, zamieniający się w zewnętrzną irytację. Z wiekiem może stać się bardziej wyrozumiały, przede wszystkim do siebie. To bardzo ambitna osoba, ale nawet perfekcjonizm może czasami być dość energochłonny.

Koziorożec jest osobą wymagającą od siebie i innych, jest zdecydowanie pryncypialny, ale jego pryncypialność nigdy nie przechodzi do kategorii uporu. Wiara w siebie i inteligencja nie pozwalają mu się załamywać tam, gdzie trudniej będzie zaczynać od nowa.

Główne zdjęcie: google.com