Podczas całkowitego remontu właściciele tego mieszkania zdecydowali się na wymianę podłóg. Jakże wszyscy byli zaskoczeni, gdy pod wykładziną na drewnianej podłodze odkryto ogromne pomalowane planszę do gry „Monopoly”.

Tę historię opowiedział jeden z właścicieli, użytkownik Reddit pod pseudonimem Yamaha234. Rodzina sugeruje, żeby zamiast żetonów używać prawdziwych rzeczy, takich jak buty lub czapki.

foto: lemurov.net

Początkowo właściciele domu myśleli, że poprzedni mieszkańcy potrafią się świetnie bawić. Ale potem do dyskusji dołączyli inni użytkownicy Reddita. Jeden z nich powiedział: „Pokazał swojej żonie, a ona przypomniała mi, że obok nas jest cały blok, zbudowany w połowie lat pięćdziesiątych, w piwnicach których podłogi są pomalowane lub wyłożone kafelkami plansze do gier. Wygląda na to, że był to bonus za zakup domu lub coś w tym rodzaju”.

foto: lemurov.net

Jak dotąd rodzina nie wie, co zrobić z tym dziwnym prezentem z ubiegłego wieku. Ale Yamaha234 chce wszystko wypełnić żywicą epoksydową i pozostawić w pierwotnej formie, ponieważ ponowne ukrycie tego cudownego wzoru pod warstwą podłóg jest nieludzkie.

Główne zdjęcie: lemurov.net