Mówią, że każda osoba ma w takim czy innym stopniu zdolności mistyczne. Po prostu niektórzy są zaangażowani w swój rozwój, a inni nie. Warto jednak wiedzieć, że poziom intuicji, umiejętność przewidywania przyszłości i komunikowania się z innym światem zależy również od tego, pod jakim znakiem zodiaku dana osoba się urodziła.

BARAN

Baran nie widzi proroczych snów, ale dobrze czuje ludzi i ma dobrze rozwiniętą intuicję. Pomaga ona w trudnych okolicznościach i w wyborze właściwej ścieżki.

Kiedy mają przed sobą trudny cel, na pewno go osiągną, dzięki intuicji,. Ale jest niuans: są to ludzie o słabym biopolu, więc aby coś osiągnąć, nie powinni nikomu mówić o swoich nadchodzących planach.

BYK

Przedstawicielom tego znaku zodiaku udaje się przewidywać przyszłość. Mają prorocze sny, w których mogą znaleźć odpowiedzi na ekscytujące pytania.

W razie potrzeby mogą osiągnąć wspaniałe wyniki w magii i ezoteryzmie, wystarczy tylko zająć się rozwojem swoich umiejętności. Astrolodzy radzą im, aby uważali na swoje myśli i słowa, którymi mogą skrzywdzić innych.

BLIŹNIĘTA

Zauroczają prawie wszystkich ludzi i można to nazwać prawdziwą magią. Dzięki temu darowi z łatwością osiągają dowolne cele we wszystkich dziedzinach życia.

Wiedzą, jak zwalić obowiązki na innych i często to robią. Jednocześnie ani oni sami, ani ludzie „obciążeni” nie czują się negatywnie. Każdy jest szczęśliwy na swój sposób.

RAK

Raki mają talent do przywidzenia przyszłości. Mają bardzo rozwiniętą intuicję i potrafią z niej korzystać. W ten sposób łatwo unikają problemów, negują działania nieżyczliwych ludzi i znajdują właściwe rozwiązanie.

Raki to empatyczne osoby, którze rozumieją ludzi, nawet jeśli noszą wiele masek w tym samym czasie.

LEW

Lwy mają potężną energię, która jednak jest przez nie rozpraszana daremnie. Mogą uspokoić, łatwo znaleźć właściwe słowa i zmusić innych do zrobienia tego, czego potrzebują. Wiele osób nawet nie zauważa, jak zaczynają słuchać Lwa.

WAGA i PANNA

Te znaki zodiaku, choć różnią się charakterem i sposobem zachowania, łączy umiejętność przewidywania przyszłości i wyczuwania ludzkiej energii.

Waga ma potężną energię, której mogłaby używać do tworzenia amuletów i talizmanów. Panny są dobre z kartami Tarota. Najważniejsze jest, aby rozwijać swoje talenty, aby mieć wiedzę niezbędną do pracy w dziedzinie ezoteryki.

STRZELEC I SKORPION

Znaki te wyróżniają się tym, że Strzelec ma słabą energię, podczas gdy Skorpiony, wręcz przeciwnie, są bardzo silne. Ale przedstawiciele obu znaków doskonale zdają sobie sprawę, co to znaczy, gdy myśli się materializują.

Strzelcowi towarzyszą i chronią wyższe moce. Pomagają w realizacji planów. Skorpiony radzą sobie sami i mają niezawodną ochronę przed złym okiem.

KOZIOROŻEC

Koziorożce są dobrzy w numerologii. Z łatwością rozumieją cyfry i symbole. Będą też mogli rozwinąć swój talent w astrologii. Gwiazdy uwielbiają ten znak, zawsze pomogą im znaleźć właściwą ścieżkę i ochronią przed pochopnymi działaniami.

WODNIK I RYBY

Wodniki są bardziej przyziemne i aktywne w życiu niż Ryby. Ale oboje wiedzą, jak patrzeć w przyszłość. Nie jest im trudno dostrzec nastrój i prawdziwą istotę innych. Dzięki temu prezentowi rzadko znajdują się w nieprzyjemnych sytuacjach.

Główne zdjęcie: blackpantera.ru