Wideo, w którym 8-letnia dziewczynka udaje matkę pracującą w domu, znalazł zainteresowanie wśród milionów rodziców i użytkowników LinkedIn. Dziewczynka stała się prawdziwą gwiazdą w Internecie, jak podaje Goodmorningamerica.com.

W kwietniu Colleen Chulis z Virginii opublikowała zabawne wideo swojej córki Adele. Dziewczynka uwielbia nagrywać krótkie filmy i postanowiła pokazać, jak jej mama jest zajęta telefonami, spotkaniami przez Zoom i opieką nad dziećmi. Dziecko usiadło przy komputerze matki, głośno klikając klawisze i gestykulując na każdy możliwy sposób, aby przyciągnąć uwagę wyimaginowanych dzieci, błagając je o opuszczenie pokoju.

Chęć Colleen Chulis, by „uspokoić dzieci”, jest łatwa do zrozumienia: jest regionalnym wiceprezesem SAP SuccessFactors i od początku pandemii pracuje z domu. Kobieta musi włożyć wiele wysiłku, aby rozwiązać ważne problemy związane z pracą, gdy troje dzieci jest stale w pobliżu. „Jest to szczególnie trudne, gdy prowadzę prezentację online, a dzieci mówią:„ Chcę lody!” I podsuwają karteczki pod drzwi” - mówi Colleen, komentując film. Miliony rodziców na całym świecie doskonale rozumieją bohaterkę filmu: dla wielu z nich domowe biuro stało się prawdziwym wyzwaniem. Ale 8-letniej dziewczynce udało się z humorem pokazać sytuację, a użytkownicy to docenili. „To jest zabawne. Musi być aktorką ”- napisali w komentarzach. Albo: „Wow, to ja!”, albo: „Zastanawiam się, jak sparodiowałaby mnie moja córka, pewnie wyglądałoby to znacznie gorzej”.

Source: youtube.com

Film szybko stał się popularny i zebrał już ponad siedem milionów wyświetleń.

Główne zdjęcie: rebenok.by