Wiele kobiet marzy o życiowym partnerze, o którym można z dumą powiedzieć, że z nim czuje się pewnie. Na ile ich nadzieje się spełnią, zależy między innymi od astrologicznej przynależności wybranego. Przedstawiamy trzy najbardziej wiarygodne i odpowiedzialne męskie znaki zodiaku.

Byk

Sam wizerunek Byka budzi skojarzenia z pewnością siebie, odpornością i bezpieczeństwem. Jako mąż ten znak ziemi okazuje się przede wszystkim jako żywiciel rodziny i stara się, aby jego dom był w dostatku. Celem Byka jest uzyskanie statusu odnoszącego sukcesy człowieka rodzinnego i wszystkiego, co z tym związane: komfortowego domu z dobrej jakości meblami, luksusowego samochodu w garażu i pięknej żony obok niego.

Baran

Baran to mieszanka nieustraszonego wojownika i niezdyscyplinowanego dziecka. To ludzie czynu, asertywni ekstrawertycy. W rodzinie chcą rządzić. Kobieta musi zapewnić mu taką mozliwość, a wtedy zrobi dla niej wszystko, co możliwe (i niemożliwe). Baran jest zwykle emocjonalny, odważny, spontaniczny i niezależny.

Koziorożec

Ci mężczyźni są stworzeni, aby dbać o swoje kobiety zarówno pod względem finansowym, jak i emocjonalnym. Są na szczycie rankingu niezawodnych partnerów zodiaku, więc ich towarzyszkom raczej nie przyjdzie być zazdrosnymi o swoich wiernych Koziorożców.

Jednak tym znakiem rządzi Saturn - planeta naszej podświadomości, więc czasami traci nad sobą kontrolę, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. To jest powód, dla którego Koziorożec uwielbia kontrolować każdy drobiazg, myśląc, że może uniknąć własnych nieodpowiedzialnych działań.

Jeśli twój partner należy do tej zodiakalnej trójki, może służyć jako silne wsparcie we wszystkich sytuacjach życiowych. Najważniejsze jest stworzenie dla niego odpowiednich warunków.

Główne zdjęcie: google.com