Bardzo łatwo niektórych z nas oszukać, zrobić w konia - bez względu na wszystko. Ktoś ma dobrze rozwiniętą intuicję, ktoś ma logikę, która nie daje się oszukać, a ktoś potrafi rozpoznać kłamców i nieszczerych ludzi. Astrolodzy z Niemiec zidentyfikowali pięć takich znaków, którym gwiazdy dają taką możliwość, dzięki czemu ludzie ci widzą wszystkich i wszystko na wskroś. Więc kim są ci szczęściarze? Czy jesteś na tej liście?

Byk. Tych przedstawicieli nie da się oszukać, wierz mi! Sami pouczą każdego, kogo zechcą, i nie chodzi tu o zdradę, a raczej nie tylko o tym. Czy zauważyłeś, że Byk się na ciebie gapi? Patrzy z dziwnym spojrzeniem, jakby badał? Miałem to. Tak więc ci ludzie mają wystarczająco rozwiniętą intuicję, szósty zmysł, nazywaj to, jak chcesz, ale istota pozostaje ta sama: natychmiast wyczują najmniejsze kłamstwo. A znając osób spod znaku Byk, nie zostawią tego tak po prostu, ale rozpoznają kłamstwo, hańbiąc cię lub wpędzając w niezręczną sytuację przez co jesteś cały czerwony. Tak, oni też są skłonni kłamać. Tam, gdzie jest to potrzebne i niepotrzebne, zasadniczo w ten sposób ukrywają niektóre informacje i upiększa siebie.

Waga. Osoby spod tego znaku są bojownikami o sprawiedliwość, same są bardzo uczciwe, prawdomówne, starają się żyć zgodnie z własnym sumieniem, nikogo nie oszukując, chcą wzajemności. Prowadzi to do dużej wrażliwości, dlatego osoby spod tego znaku dobrze wyczuwają wahania głosu, w zachowaniu osoby, która próbuje skłamać, coś ukryć. Uważają, że gorzka prawda jest lepsza niż słodkie kłamstwo, więc jeśli masz coś do wyznania, ale się boisz, nie bój się. Pozbądź się tego, konsekwencji nie da się oczywiście uniknąć, ale twoje uznanie będzie dla ciebie dużym plusem. W końcu Waga i tak prędzej czy później odkryje prawdę.

Wodnik. Tego znaku nie można oszukać, ponieważ jest bardzo towarzyski. Jak dotąd nie widać żądnego połączenia z tym, ale teraz wszystko zrozumiemy. Ogólnie rzecz biorąc, ze względu na częstą komunikację z różnymi ludźmi, rozumie, kim i czym jest. Wie już, jak najczęściej zachowują się ludzie, gdy coś ukrywają, upiększają i ogólnie okazują najmniejszą odrobinę nieszczerości. Dlatego Wodnik czyta każdą osobę jak otwartą książkę. Ponadto sami Wodniki mówią o swojej intuicji, a czasem nawet przezorności, która nigdy ich nie zawiodła. W przeciwieństwie do poprzednich dwóch znaków, Wodnik w żaden sposób nie zareaguje na twoje kłamstwa, wręcz przeciwnie, będzie słuchać, aby zrozumieć, jak daleko jesteś gotowy się posunąć.

Skorpion. Ten znak szuka oszustwa nawet tam, gdzie go nie ma. Są po prostu bardzo nieufni, wątpiący, ostrożni. Będąc tak gotowym na czyjąś próbę oszukania, Skorpion zawsze jest uzbrojony i nie poddaje się, nie, na dwóch prawdomównych będzie jeden kłamca. Bardzo starannie dobierają krąg swoich kontaktów, nie wpuszczają obcych, niezweryfikowanych osób. Wpuszczają kogokolwiek dopiero po przejściu wszystkich sprawdzianów od Skorpiona. Nawiasem mówiąc, jeśli zostaniesz złapany na kłamstwie, nie myśl ani nie marz o drugiej szansie i nadziei na przebaczenie.

Baran. Osoby spod znaku Baran bardzo dobrze czują ludzi, a raczej poznają jaką jest osoba, czego chce, jakie ma wartości, priorytety, co ukrywa i tak dalej. Oznacza to, że zaglądają do środka i wszystko widzą. Natychmiast widzą osobę bez maski, którą, bądźmy szczerzy, wszyscy nosimy, a to nie jest kwestia medyczna... Dlatego zobaczą i poczują kłamstwo tylko wtedy, gdy to powie osoba znana Baranowi, którą udało mu się poznać. Dlatego radzimy nie okłamywać osób spod znaku Baran, ponieważ jeśli poczuje, że coś jest nie tak, wierz mi, dotrze do sedna prawdy, a wtedy nie da się uniknąć kłopotów.

Główne zdjęcie: google.com