Szczęśliwcy nie będą ciężko pracować. Są przyzwyczajeni do wykorzystywania innych ludzi do celów egoistycznych.

Astrolodzy odkryli, kto jest głównym darmozjadem horoskopu.

1 miejsce - Bliźnięta

Uwielbiają luksosowe życie. Ich życie to nieustanna celebracja. Nie mają czasu na prace domowe i chodzenie do pracy.

Marzycielska osoba jest zajęta przygodą i niekończącą się zabawą. Nie stworzona do zwykłego życia zwykłego człowieka. Nie zaoszczędzi pieniędzy na samochód i nie zaciągnie kredytu hipotecznego. Dużo bardziej interesuje ją odkrywanie nowych horyzontów..

Wszelkie trudności, które pojawiają się na ich drodze, przemieszcza się na ramiona swoich przyjaciół. Proszą o pomoc tak przekonująco i z natchnieniem, że inni z radością wykonują za niego pracę.

2 miejsce - Ryby

Marzy i nie zamierza opuszczać świata marzeń z powodu codziennych problemów. Ignoruje obowiązki zawodowe i nie zamierza osiągać postawionych celów. Niezwykle nieodpowiedzialny znak. Zawsze się spóźnia i nie dotrzymuje terminów.

Zamiast ciężkiej pracy woli kupić los na loterię. Uważa, że gra w kasynie wystarczy, aby osiągnąć bogactwo. Nie marzy o dużej pensji. Będzie zadowolony z otrzymania spadku lub dużej wygranej w ruletce.

3 miejsce - Strzelec

Poszukiwacz przygód. Świetny kombinator, który może oszukać każdego. Ma niesamowity talent do pieniędzy i niesamowitą smekałkę. Z łatwością osiąga sukces we wszystkim, bez żadnego wysiłku.

Umiejętnie przenosi obowiązki na innych. Przywłaszcza sobie sukcesy innych ludzi i kąpie się w promieniach niezasłużonej chwały.

4 miejsce - Skorpion

Pracownik kapryśny i wymagający. Uważa się za wartościowego pracownika i zmusza przełożonych do liczenia się z jego preferencjami.

W biurze będzie siedział tylko w przypadku idealnych warunków pracy i jak najwyższej pensji. Zachowuje się tak pewny siebie, że nie pozostawia wątpliwości co do swojego profesjonalizmu. Uważa się za pana losu i demonstracyjnie pokazuje swoją wyższość nad innymi.

Główne zdjęcie: google.com