Uważa się, że ci ludzie są lepsi od wielu w pomaganiu innym.

Inteligencja emocjonalna to zdolność rozpoznawania uczuć i emocji poprzez prawidłowe reagowanie na nie. Ale dla większości ludzi nie jest to łatwe zadanie. Astrologowie zapewniają - jest 5 znaków zodiaku, które radzą sobie z tym lepiej niż inni.

Ryby

Uważa się, że Ryby mają bardzo rozwiniętą wrażliwość i intuicję. Dosłownie zaglądają do duszy, wychwytując każdy ruch. To właśnie ten dar pomaga Rybom cudownie radzić sobie ze swoimi uczuciami i wspierać otaczających je ludzi. Są niezbędnymi pomocnikami dla tych, którzy są zdezorientowani i przeżywają kryzys: Ryby wszystko wymyślą, poukładają wszystko na swoim miejscu i stanie się to łatwiejsze.

Rak

Przedstawiciele spod tego znaku należą do typu ludzi, którzy najlepiej rozumieją naturę emocji i zmagania się z wewnętrznymi sprzecznościami. Jednocześnie zawsze przyjdą na ratunek i wsparcie. Osoby spod znaku Rak zrobią wszystko, co od nich zależy, a nawet więcej, aby pomóc człowiekowi rozwiązać problem, znaleźć wyjście z impasu. Ponadto Raki są bardzo dojrzałe i wspaniale radzą sobie ze swoimi emocjami, lepiej niż ktokolwiek inny.

Waga

Waga jest uważana za harmonijny znak zodiaku, który może z łatwością „zważyć” każdą sytuację emocjonalną, aby przywrócić sprawiedliwość, przynieść spokój i ciszę. Ludzie urodzeni pod tym znakiem dążą do sprawiedliwości. Nie mogą widzieć cierpienia innych, to naprawdę ich zasmuca. Dlatego nieustannie pomagają wszystkim dookoła.

Panna

Osoby spod tego znaku są oddane, dążą do celu, pracowite i troskliwe. Świetnie radzą sobie również z emocjami. Panny kochają swoją rodzinę i bliskich, więc ich dobre samopoczucie emocjonalne jest priorytetem. Bardzo subtelnie wyczuwają, gdy ktoś jest zły lub został skrzywdzony i natychmiast śpieszą z pomocą.

Skorpion

Skorpion nie tylko świetnie sobie radzi ze swoimi emocjami, ale także lepiej niż wielu rozumie problemy innych. Przedstawiciele spod tego znaku są bardzo współczujący, hojnie dzielą się pozytywnymi emocjami z innymi i oczekują tego samego w zamian.

Główne zdjęcie: pg11.ru