Cele zostały osiągnięte, szczęście stało się drugim imieniem - radują się z całego serca. A oszuści uśmiechają się złośliwie, zacierają ręce i czekają, aż ofiara trafi w ich ręce. Tak, nie wystarczy osiągnąć sukces, bo trzeba go też zachować. Ale Byk, Lew i Koziorożce nieustannie wpadają w pułapki oszustów i nawet nie rozumieją, dlaczego tak się dzieje.

Byk

Ziemscy szczęściarze zarobili dużo pieniędzy i pomyśleli - gdzie wydać pieniądze? A oszuści już są - patrzą na Byka żałosnymi oczami i podsuwają dokumenty, które trzeba pilnie podpisać.

Naiwny Byk robi wszystko, aby zwiększyć swoje zarobki – oczywiście, bo od ich działań zależy los wielu ludzi. Przynajmniej rodziny. Wędka oszustów, którzy grali na poczuciu odpowiedzialności Byka, została zarzucona, ofiara została złapana i wyciągnięta - podopieczni Wenus pozostały bez niczego.

Lew

„Jesteś taki miły, jesteś taki hojny i szlachetny!" – śpiewają oszuści, a osoby spod znaku Lew słuchają i się cieszą z tego. Więcej, więcej pochwał, a zrobimy wszystko, o co poprosisz - Lwy są gotowe oddać swoje dusze, o ile nikt nie odbierze im dumnego tytułu zwycięzców.

To, co łatwo przychodzi, jeszcze łatwiej odchodzi - Lwy są przyzwyczajone do otrzymywania prezentów od losu i nie zauważą, że zostały oszukane. I naiwnie będą myśleć, że pomogli potrzebującym – w końcu oszuści tak szczerze im podziękowali za to.

Koziorożec

Wygląda na to, że podopieczni Saturna nie powinny znajdować się na tej liście, ale oszuści znaleźli klucz do serca Koziorożców. Czy ci się udało osiągnąć sukces? Podziel się! Czy osiągnąłeś sławę? Pilnie ratuj tych, którzy tego potrzebują.

Koziorożce cierpią z powodu niskiej samooceny, a oszuści są biegli w manipulowaniu i korzystaniu z tej słabości. Musisz tylko przekazać Koziorożcom ideę, że zasługują na to, co najlepsze, a osoby wokół nich nie cenią ich ani nie szanują. To wszystko, podopieczne Saturna wpadły w pułapkę i pozdzieliły się dużą sumą.

Główne zdjęcie: uznayvse.ru