Jeśli numerologiczne znaczenie mieszkania pokrywa się z twoją energią, będziesz się w nim czuł komfortowo, poczujesz, że twój dom jest twoją fortecą.

Zwykle mówimy, że energia miejsca, w którym mieszkamy, zależy od poprzednich lokatorów lub ogólnie od miejsca, w którym znajduje się mieszkanie lub dom. Dostajemy z nią adres. Ale numer mieszkania, podobnie jak data naszego urodzenia, ma związek z tym, jak będziemy się w nim czuć my i inni domownicy. Zdarza się również, że członkowie tej samej rodziny odczuwają dyskomfort w domu, w którym dorastali, ale jednocześnie czują się komfortowo w innych domach. Wyjaśnia to fakt, że energia konkretnej osoby może nie być odpowiednia dla energii domu. Jak zrozumieć, dlaczego tak się dzieje?

Proponujemy dowiedzieć się, co oznacza numer mieszkania, w którym mieszkasz lub do którego planujesz się przeprowadzić. Jeśli numerologiczne znaczenie mieszkania pokrywa się z twoją energią, będziesz się w nim czuł komfortowo, poczujesz, że twój dom jest twoją fortecą. W przeciwnym razie mogą cię prześladować bóle głowy, uczucia smutku i różnego rodzaju dolegliwości.

Tak więc na początek obliczamy numerologiczną cyfrę mieszkania i dowiadujemy się, jak dalej żyć. Obliczenie jest bardzo proste: na przykład numer mieszkania 138 = 1 + 3 + 8 = 12. 1 + 2 = 3. „3” to numerologiczna cyfra mieszkania 138.

Cyfra 1. Planeta - Słońce. Takie mieszkanie napełnia swoich właścicieli twórczą energią i radością życia. Pozwala wyróżnić się osobie, przyciągnąć uwagę innych. Będzie dobre dla artystów, poetów, pisarzy, dziennikarzy. Mieszkanie powinno mieć wiele różnych lamp, a dominującą gamą jest pomarańczowo-czerwona. Atmosfera takiego domu jest beztroska i otwarta. Ale blask jest przeznaczony tylko dla dobrych ludzi, podczas gdy zły człowiek w takim domu poniesie tylko straty.

Cyfra 2. Planeta - Księżyc. Intuicja i kontemplacja. Mieszkanie przystosowane jest dla osób pracujących z małymi dziećmi, dla kucharzy i muzyków. W takim mieszkaniu główny nacisk należy położyć na lustra, a głównym kolorem powinien być delikatny kremowy, z małymi plamami szmaragdowej zieleni. Zadbaj o wygląd łazienki – musi być bez zarzutu.

Cyfra 3. Planeta - Mars. Wola, determinacja, działanie! To mieszkanie nie jest dla leniwych. Jeśli jesteś pasywny, decyzje zostaną podjęte za ciebie. W tym mieszkaniu będziesz musiał cały czas coś naprawiać: rury, zamki, krzesła... Właściciele muszą być w dobrej kondycji i w ciągłym ruchu, inaczej stagnacja energii przyniesie chorobę. We wnętrzu powinno być więcej czerwieni. Najbardziej aktywne miejsca to łazienka i korytarz, zadbaj o nie.

Cyfra 4. Planeta - Merkury. Kontakty. W takim mieszkaniu powinna zamieszkać najszczersza osoba – kłamstwo do ciebie wróci! Ludzi mieszkających w tym domu często ciągnie do podróży. Przygotuj się na częstą komunikację, nie tylko w domu, ale także w pracy. Głównymi przedmiotami we wnętrzu są przedmioty związane z informacją: od telewizora i telefonu po fotografie na ścianach i hieroglify w ramkach. Niebieski, szary, a także błękitny i żółty będą korzystnymi kolorami.

Cyfra 5. Planeta - Jowisz. Ekspansja. Tutaj wszystko jest globalne: życie tego mieszkania może kojarzyć się z polityką, nauką - wszystko służy zjednoczeniu ludzi w imię jakiejś idei. Fioletowy to dobry kolor dla tego domu. Prawdziwą dekoracją będą przedmioty z brązu, zwłaszcza te przywiezione z odległych krajów. Nie daj się złościć - i wszystko będzie z tobą w porządku. Tak, nie zapomnij też o obszernej bibliotece!

Cyfra 6. Planeta - Wenus. Relaks, miłość i wygoda. Mieszkają tu życzliwi i gościnni ludzie lub zagorzali awanturnicy. Kolory są bardzo ciepłe: beż i brąz. W aranżacji tego domu znajdują się duże miękkie sofy, okrągły stół, dywany, kwiaty... Zwykle w takim mieszkaniu kochają zwierzęta - koty, psy. Nie przeklinaj w takim domu, inicjator kłótni zawsze będzie winny.

Cyfra 7. Planeta - Saturn. Ciągłe próby losu! Mieszkańcy takiego mieszkania często znajdują się w złych warunkach i doświadczają różnego rodzaju ograniczeń. Ale nie jest tak źle! W tym samym mieszkaniu będziesz mógł oszczędzić, opanować nowe umiejętności. Najważniejsze, aby częściej analizować swoje czyny i działania, będą korzystne post i joga! Dominującym kolorem jest ciemnoniebieski. We wnętrzu nie ma dominant.

Cyfra 8. Planeta - Uran. To mieszkanie astrologów i jasnowidzów, jeśli wprowadzi się tam jakiś pragmatyk i materialista - znajdzie się przy zepsutym korycie. W tym mieszkaniu zawsze będziesz otoczony przyjaciółmi. Użyj jasnych tęczowych kolorów, aby je udekorować, a błękit nieba musi być obecny! Uważaj na urządzenia elektryczne i utrzymuj okna w czystości.

Cyfra 9. Planeta - Neptun. Bardzo trudne mieszkanie! Będzie dobry dla księży, muzyków, marynarzy i wróżbitów. Bardzo łatwo tu ugrzęznąć w niespełnionych marzeniach i nabrać wielu złych nawyków. To mieszkanie jest jak Trójkąt Bermudzki - rzeczy zawsze gdzieś znikają, a wszystko jest pozbawione zdrowego rozsądku.

Teraz możesz sprawdzić, jak twoje mieszkanie i klimat w nim panujący korelują z zaproponowaną charakterystyką.

Główne zdjęcie: lime.energy