Pod koniec maja w Internecie pojawiło się zdjęcie chłopaka z Ameryki o ciemnej skórze, Justusa Terry'ego. Na tym zdjęciu dwumetrowy sportowiec wygląda jak hollywoodzki aktor Dwayne Rock Johnson, który, jak wiadomo, był zawodowym zapaśnikiem.

foto: lemurov.net

Wszystko byłoby dobrze, ale w komentarzach chłopak napisał, że kończy 9 ​​klasę. Jak się okazało, młody gigant ma zaledwie 14 lat.

Justus mieszka w Manchesterze w New Hampshire. Chłopak zawdzięcza swój wygląd nie tylko dobrej genetyce.

foto: lemurov.net

Chłopak jest aktywnie zaangażowany w futbol amerykański. To kontaktowy i dość trudny sport, w którym siła i rozmiar zawodnika wskazują jego miejsce na boisku. Ponadto, aby utrzymać dobrą formę, młody człowiek regularnie odwiedza siłownię. Przy wzroście 1,95 m młody sportowiec waży 118 kg.

foto: lemurov.net

Sport dla Terry zajmuje znaczące miejsce w życiu, w przyszłości chłopak widzi siebie w szeregach zawodowców. Po tym jak w sieciach społecznościowych pojawiły się zdjęcia i filmiki z meczów, w których chłopak brał udział, trenerzy drużyn studenckich zaczęli zwracać uwagę na obiecującego gracza. I pomimo tego, że do ukończenia szkoły zostały jeszcze 4 lata, Justus już przygotowuje się do podboju by osiągnąć sławę.

Source: youtube.com

W sieciach społecznościowych popularność chłopaka wciąż nabiera tempa, jego Instagram prawie podwoił liczbę subskrybentów w ciągu kilku dni, a teraz jest ich ponad 18 tysięcy. Młody człowiek jest bardzo wdzięczny obserwującym, dzięki ich uwadze utalentowany sportowiec ma znacznie większe szanse na dobry start w karierze zawodowej.

Główne zdjęcie: lemurov.net