Życzliwość czy słabość; oto jest pytanie.

Są ludzie, którym trudno jest odmówić, nawet jeśli rozumieją, że są wykorzystywani. Czy jest to więc słaby charakter i brak woli, czy też rodzaj życzliwości? Jest to bardzo trudne pytanie, ponieważ wszystko będzie zależeć od danej osoby. Ponadto często jest to charakterystyczne dla przedstawicieli znaków zodiaku, o których opowiem w tym artykule.

Często przedstawiciele znaku Raka należą do tych, którzy nie mogą odmówić. Choć raczej trudno nazwać ich słabymi, często mają naprawdę dobre serce.

Przedstawiciel tego znaku może łatwo iść na ustępstwa, nawet jeśli nie przynosi to mu konkretnych korzyści. Najważniejsze jest to, że tak naprawdę nie przeszkadzałoby to jego sprawom.

Szczególnie sprytne osobowości lubią korzystać z tej cechy Raka. No wiesz, w każdym zespole zawsze są tacy ludzie. Wydaje się, że wszyscy są równi, ale te osoby są bardziej równe.

To prawda, że z jakiegoś powodu zapominają, że nie należy być zbyt zuchwałym wobec przedstawiciela Raka. Ich życzliwość nie wynika ze słabości, co udowadniają, hamując szczególnie zarozumiałe osoby, które nie słyszą słów rozsądku.

Z Pannami nie jest wszystko takie proste - że z jednej strony są to niezwykle pragmatyczni i rozważni ludzie, dla których często cel usprawiedliwia środki. Z drugiej strony to Panny są po prostu szalenie miłymi i cierpliwymi stworzeniami. Bardzo niewielu przedstawicieli znaków zodiaku ma taką samą rezerwę cierpliwości, a także jest w stanie przebaczać w kółko. Tak często, że dobra dusza Panny jest mylona przez niektórych ze słabością.

To bardzo duży błąd. Ponieważ w pewnym momencie Panna wybucha. Denerwuje ją, że jej życzliwa postawa odbierana jest w niewłaściwy sposób.

Wtedy przedstawiciel Panny spuszcza swoje demony ze smyczy… Tym, którym udało się sprawić, by Panna straciła panowanie, lepiej się trzymać z dala, bo nikomu niczego nie wybaczy.

Z przedstawicielami Ryb nie wszystko jest takie proste, wielu z nich również ma trudności z odmową. Zwłaszcza jeśli prośba ma bardzo silne podłoże emocjonalne. Wiele Ryb na ogół wykonuje piękne gesty. Co prawda po chwili zaczynają myśleć: „Ale po co to zrobiłem!” I niestety nie zawsze można znaleźć odpowiedź na to trudne pytanie.

A potem zaczyna się klasycznie. Wygląda na to, że Ryby dotrzymują słowa, robiąc coś, działają. Ale co dokładnie tam się dzieje, nikt nie może powiedzieć na pewno, w tym same Ryby. A do tego plany i spotkania mogą być codzienne, a także krzyki do chrypki w sporze o to, jak zrobić lepiej.

Główne zdjęcie: google.com