Jak wygląda 16-letnia Deva?

Monica Bellucci i Vincent Cassel mieszkali razem od 14 lat. W małżeństwie pojawiło się dwie córki, Deva i Leonie.

foto: wday.ru

Leonie ma teraz 11 lat, a Devac16 lat. I w tym wieku jest już całkiem udaną modelką. Deva Kassel rozpoczęła swoją karierę w 2019 roku, kiedy przyjęła zaproszenie do udziału w kampanii reklamowej zapachu Dolce & Gabbana, w stroju którego pozowała na swoją pierwszą okładkę w październiku 2020 roku. I w tym roku ponownie pojawiła się na okładce czasopisma: francuskie ELLE uczyniło z młodej piękności główną bohaterkę swojego wydania.

foto: wday.ru

W tym samym czasie, w życiu codziennym córki Kassel i Bellucci prawie żaden z fanów nie widział. Dziewczyna nie pojawia się jeszcze na czerwonym dywanie, prowadzi całkowicie niepubliczny tryb życia. Oczywiście wszystkich interesuje, czy prawdziwa Deva różni się od jej wizerunku w czasopismach, reklamie i sieciach społecznościowych. W końcu, jak wiadomo, Photoshop potrafi zrobić cuda.

I tak paparazzi w końcu udało się sfotografować dziewczynę na ulicach Włoch, w Portofino. Teraz możemy śmiało powiedzieć: tak, Deva nie wygląda tak samo jak na Instagramie czy w reklamie. A o wiele lepiej!

Dziewczyna otrzymała od rodziców wszystko, co najlepsze. Jej urodę można nazwać całkowicie nierealną: idealne rysy twarzy, porcelanowa skóra, pełen wdzięku nos, pyszne włosy, pełne usta.

foto: wday.ru

Nawiasem mówiąc, sylwetkę Deva odziedziczyła po matce. Nie można nazwać jej chudzielcem, ale to tylko dodaje jej uroku.

foto: wday.ru

Główne zdjęcie: wday.ru