Dom z samolotu został umieszczony nad jeziorem w Mississippi.

W 1994 roku Amerykanka Joanna Ann Usseri przeżyła tragedię. Została bez domu. Huragan całkowicie zniszczył jej rezydencję. Właśnie w tym czasie jeden z jej krewnych zaproponował jej zakup… samolotu.

foto: storyfox.ru

Mężczyzna pracował w firmie lotniczej i powiedział, że wycofane z eksploatacji samoloty sprzedają bardzo tanio. Tak więc Boeing 727 z 1968 roku kosztował ją tylko dwa tysiące dolarów. Potem kobieta wydała kilkadziesiąt tysięcy dolarów na przebudowę samolotu w dom.

foto: storyfox.ru

Dom ma nawet niezwykły przydomek - Little Trump. To dlatego, że w 2003 roku w telewizji pojawiła się opowieść o samolocie obecnego na tamten moment prezydenta. Odrzutowiec kosztował przedsiębiorcę 16 milionów dolarów. Dom Usseri jest z pewnością skromniejszy.

foto: storyfox.ru

Po zakończeniu remontu kobieta zaczęła mieszkać w samolocie. Ponadto mieszkanie Joanny okazało się bardzo wygodne. Składa się z salonu, trzech sypialni i kuchni ze zmywarką. Do dyspozycji jest łazienka i wanna.

foto: storyfox.ru

Amerykanka w domu ma nawet jacuzzi. Znajduje się na dziobie, gdzie z kokpitu otwiera się wspaniały widok. Samolot został ustawiony nad jeziorem w Mississippi. W ten sposób powstaje iluzja lotu nad wodą.

foto: storyfox.ru

Co prawda ​​Usseri nie mieszkała zbyt długo w tak cudownym domu - tylko cztery lata. Następnie przeniosła się do zwykłego domu.

Samolot stał się muzeum. Ponadto często przyjeżdżają tu wnuki kobiety, które uwielbiają jacuzzi ze wspaniałym widokiem.

Główne zdjęcie: storyfox.ru