Jeśli nie wiesz, jaki projekt wymyślić dla kabiny prysznicowej w łazience, proponujemy Ci jeden oryginalny sposób na wykorzystanie kamienia morskiego.

foto: lemurov.net

Początkowo za pomocą perforatora robi się miejsce w ścianie, w którym umieszczane są wszystkie rury. Następnie wszystko należy zatynkować. Po wyschnięciu roztworu na ściany nakłada się beżowe płytki. Łazienka od razu wizualnie się powiększa.

foto: lemurov.net

Kolejnym krokiem jest uformowanie brodzika. W tym celu stosuje się sztuczny kamień, z którego układane są krawędzie, sklejając je klejem odpornym na wilgoć.

foto: lemurov.net

Do kabiny prysznicowej stosuje się kamień naturalny, który jest wstępnie przetworzony. Najpierw jest szlifowany i dopasowywany do rozmiaru.

foto: lemurov.net

Jest to żmudny i czasochłonny proces, ale efekt Cię zachwyci. Następnie spód wypełnia się powstałymi kamykami, sklejając je klejem. Nie tylko przyjemnie będzie stać na takich kamieniach, ale także będą one masować stopy.

foto: lemurov.net

W ten nietypowy sposób można zaaranżować przestrzeń prysznicową. Ten projekt szczególnie zachwyci miłośników morskiego motywu.

Główne zdjęcie: lemurov.net