Czy przytrafiło ci się kiedyś, że po spotkaniu jakieś osoby myślałeś o tym, że chciałbyś, żeby już na wieki pozostała w kontakcie z tobą? Bądź o tym, iż na pewno nigdy jej nie zapomnisz? Jeżeli tak właśnie było, to jest spora szansa na to, iż ta osoba należała do jednego ze znaków zodiaku opisanych niżej w tym artykule. Przedstawiamy Ci cztery znaki zodiaku, które wszyscy lubią. Czy jesteś jednym z nich?

1. Bliźnięta (21 maj – 20 czerwiec)

Osoby urodzone w znaku zodiaku Bliźnięta, zaliczają się do osób, które wszyscy lubią. Dlaczego? Ponieważ zazwyczaj są one osobami otwartymi, gotowymi podjęcia się nowych wyzwań i poznania nowych ludzi oraz z zapałem nastawionymi na przyszłość. Nikt nie portafi się fochać na nie dłużej niż 5 minut, ponieważ zawsze dobrze wiedzą jak kogoś rozśmieszyć i poprawić sytuację. Dodatkowo nie boją się tego, co przyniesie im życie, przyjmują wszystko na klatę nie szukając problemów. Nie są skupione tylko i wyłącznie na swojej osobie, przez co są duszą towarzystwa. Wyróżniają się sporą empatią, a poprzez umiejętność wczucia się w okoliczności i problemy innych osób, są świetnymi doradcami oraz powiernikami. Są także doskonałymi słuchaczami. Osoby spod znaku Bliźnięta cechuje ogromna inteligencja i często chwalą się nią na spotkaniach ze znajomymi, lecz innym to nie przeszkadza. Co więcej, bardzo im to imponuje.

2. Rak (21 czerwiec – 22 lipiec)

Ponieważ Raki są zazwyczaj osobami zamkniętymi, introwertycznymi oraz opornie dzielącymi się własnymi odczuciami, to kiedy dasz radę je rozgryźć, masz pełne prawo do uważania, że jesteś szczęściarzem. Z pośród dwunastu znaków zodiaku to właśnie Rak posiada największe pragnienie kochania oraz bycia kochanym. Jeżeli Rak obdaruje Cię uczuciem, bądź pewny, iż to uczucie nie jest udawane. Kocha on bezwarunkowo oraz całym sercem. Raki są osobami bardzo stałymi w uczuciach, oddanymi oraz zaskakująco życzliwymi. Jeżeli Twój przyjaciel bądź partner urodził się pod tym znakiem zodiaku, to wiedz, iż nigdy Cię on nie zostawi, nie zależnie od trudności sytuacji, w której się znajdujecie. Podczas utrzymywania relacji z Rakiem musisz koniecznie pamiętać, że zranienie go będzie na pewno bardzo głębokie i on nigdy o tym nie zapomni. Spowoduje to, że stracisz przyjaciela najlepszego z możliwych i będziesz odczuwał ogromną winę za to, co się stało i nigdy nie przestaniesz tego żałować.

3. Waga (23 wrzesień – 22 październik)

Wagi przynależą nie dość, że do najbardziej lubianych soób, lecz także do najbardziej charyzmatycznych osób. Osoby spod znaku zodiaku Waga wabią do siebie inne osoby jak lep muchy. Wyjątkowo rzadko zdarza się, że ktoś jest w stanie się im oprzeć. Są ludźmi spokojnymi, wesołymi oraz zgodnymi. Zawsze unikają sprzeczek oraz kontrowersji, ponieważ zwyczajnie ich nie lubią. Są także osobami bardzo uprzejmymi, grzecznymi, dyskretnymi, taktownymi oraz wyrobionymi towarzysko. Dodatkowo są osobami uczciwymi oraz niezwykle sprawiedliwymi. Równość jest dla nich najważniejsza. Czy nam sie wydaje, czy są one znakiem idealnym? To prawda, jak każdy, Wagi posiadają też minusy. Jednym z nich jest niestety próżność. Lecz nie jest to w tym momencie istotne.

4. Panna (23 sierpień – 22 wrzesień)

Czwartym najbardziej lubianym znakiem zodiaku jest Panna. Są to osoby solidne, stałe, uczciwe, spokojne i zawsze możesz na nie liczyć. Panna jest znakiem, który potrafi wyciągnąć z kogoś najlepsze walory, przez co bardzo dobrze sprawdza się w pomaganiu innym z zaakceptowaniem siebie. Jeżeli w Twoim otoczeniu znajduje się jakaś Panna, to nigdy nie zapominaj, aby często mówić jej, że ją doceniasz. Panny niezwykle tego potrzebują.

Główne zdjęcie: kobieta.onet.pl