Wygląda na to, że ludzie w mediach społecznościowych coraz bardziej angażują się w prawdziwe życie. Dowiedzieliśmy się jak użytkownicy TikTok zareagowali na wynik kiepskiej pracy cukierników, którzy zrobili na wesele „krzywy” tort.

Popularna blogerka z amerykańskiego miasta Nashville, pod pseudonimem agwright1231, podzieliła się tym zdjęciem. Dziewczyna planowała wymarzony ślub i oczywiście jedną z ważnych części uroczystości jest krojenie tortu.

Przez długi czas szukała tej jedynej wersji tradycyjnego deseru, który stałby się prawdziwą atrakcją na jej ślubie. Swój idealny tort zobaczyła na Pinterest, w blogu znanej pisarki i blogerki kulinarnej Marthy Stewart. Szczęśliwa panna młoda od razu zamówiła w cukierni właśnie taki tort.

Wyobraź sobie jej rozczarowanie, gdy jej zamówienie zostało dostarczone w przeddzień ślubu. Założono, że gościom zostanie przedstawiony śnieżnobiały trójwarstwowy tort, o oryginalnej asymetrii, ozdobiony eleganckimi białymi kwiatami i gałązkami, z lakonicznymi czarnymi „plamami”.

Zamiast tego otrzymała „Krzywą Wieżę w Pizie”, pokrytą podejrzanymi ciemnymi plamami, owiniętą perłowymi koralikami na uroczystość. To po prostu zepsuło jej nastrój, nie było czasu na zmianę ślubnego deseru, zresztą później blogerka powiedziała subskrybentom, że ta „przyjemność” kosztowała ją 550 dolarów.

W ciągu kilku godzin jej wideo z komentarzami na temat nieudanego tortu stało się popularne.

Wideo otrzymało ponad 370 tys. wyświetleń. Pod publikacją użytkownicy TikTok wywołali gorącą dyskusję. Większość mówiła, żeby agwright1231 nie przyjmowała tortu bez znacznej rekompensaty, a także prosiła ujawnić nazwę cukierni, która stworzyła to „arcydzieło”. Wśród subskrybentów znaleźli się użytkownicy zajmujący się sztuką kulinarną.

Source: TikTok

Byli oburzeni sposobem, w jaki ich koledzy podeszli do realizacji zamówienia. Według nich szanujący się cukiernik nie pozwoliłby na przekazanie takiego zamówienia. W ostatnim filmiku blogerka powiedziała swoim subskrybentom, że kilku jej przyjaciół poprawiło nieuczciwą pracę „profesjonalistów”, a tort na przyjęciu nie wyglądał już tak okropnie, jak w momencie, gdy został odebrany.

Główne zdjęcie: lemurov.net