Dziewczyna kupiła na targu zwierzaka. Wybrała ślicznego i uroczego puchatego kociaka. Chcemy opowiedzieć o tym, jak zaczął wyglądać zwierzak po jakimś czasie.

Maria kupiła małego kotka i nazwała go Barsik. Zwierzę dorastało jak każdy inny zwykły kot. Kociak bawił się, dobrze jadł i był zdrowy. Co prawda Barsik sporo spał, ale ta cecha charakteryzuje wielu członków kociej rodziny.

foto: lemurov.net

Ale Maria zauważyła, że jej kotek szybko rośnie: wyraźnie szybciej niż inne koty. W ciągu jednego roku jego ciało osiągnęło rekordowy rozmiar około 1,5 metra długości licząc od mordki do ogona. Kot ważył aż 15 kilogramów. I jest to zdecydowanie więcej niż powinno być.

foto: lemurov.net

Maria pokazała swojego dużego białego czworonożnego przyjaciela weterynarzom w miejscowej klinice. Zasugerowali, że rodzicami Barsika mogli być Maine Coon i dziki kot. Ale nie jest to znane i można się tego tylko domyślać.

foto: lemurov.net

Właścicielka musi dawać swojemu pupilowi dużo jedzenia, bo jest taki duży! Ale Maria nie martwi się o to. Martwi się bardziej o odgłosy, jakie Barsik może wydawać w nocy. Przypominają one ryk wilka i są naprawdę przerażające.

Główne zdjęcie: lemurov.net