Astrologowie twierdzą, że ludzie urodzeni pod każdym z tych czterech znaków zodiaku mają niewiarygodnie silne charaktery. Jeśli w jakikolwiek sposób wejdziesz im w drogę, masz tylko jedną z dwóch opcji: albo przeprosić i mieć nadzieję, że zostaniesz ułaskawiony, albo uciec w nadziei, że nie zostaniesz złapany...

I, szczerze mówiąc, nawet nie wiemy, która opcja byłaby najlepszym wyborem!

Tak czy inaczej, siła woli tych znaków zodiaku może być dla Ciebie prawdziwą niespodzianką. Są o wiele lepszymi przyjaciółmi niż wrogami! To dlatego, że oni ZAWSZE dostają to, czego chcą!

Baran (21 marzec – 19 kwiecień)

Osoby spod znaku Baran są prawdziwymi buntownikami, gotowymi stanąć w obronie własnych interesów zawsze i wszędzie. Za bardzo cenią siebie, by pozwolić komuś zastraszać ich lub narzucać swoją wolę.

Jednak Baran nigdy nie używa swojej energii by skrzywdzić ludzi. Nigdy nie spotkasz okrucieństwa lub uporu Barana tylko dlatego, że jest w złym nastroju. Ale będziesz miał duże kłopoty, jeśli zranisz go lub jego bliskich choćby słowem!

Byk (20 kwiecień – 20 maj)

Jest mało prawdopodobne, że podejrzewałbyś łagodnego i dobrodusznego Byka o posiadanie niezłomnej woli. Ale nigdy nie oceniaj książki po okładce!

Byk jest bardzo wściekły, gdy zauważy, że ktoś próbuje zabrać coś, co kocha. Nie dotyczy to tylko ludzi, ale także rzeczy. Spróbuj zabrać coś osobie spod znaku Byk, co należy do niego, a następną rzeczą, którą zobaczysz, będzie jego prawdziwe oblicze.

Koziorożec (20 grudzień – 10 styczeń)

Siła woli Koziorożca przejawia się w tym, że zawsze trzyma się on w granicach przyzwoitości i robi to dla siebie. Doskonale zdaje sobie sprawę, że niewielu ludzi jest gotowych słuchać prawdy. Dlatego Koziorożce zazwyczaj zachowują się w sposób raczej spokojny.

Obojętność Koziorożców jest ich pryncypialnym podejściem do ludzi. To pomaga przedstawicielom spod tego znaku chronić się przed tymi, którzy z tego czy innego powodu chcieliby zniszczyć ich poczucie własnej wartości. Jeśli blokowanie wrogów nie powiedzie się, Koziorożec przystępuje do działania. Wtedy należy trzymać się od niego z daleka!

Wodnik (20 styczeń – 18 luty)

Silna wola Wodnika jest nieco podobna do obojętnego stosunku Koziorożca do ludzi. Pojawia się to jednak tylko wtedy, gdy przedstawiciel spod tego znaku boi się, że nie zostanie doceniony.

Oznacza to, że Wodnik nie potrzebuje przyjaciół. Obawia się raczej, że niektórzy ludzie zaczną wyciągać błędne wnioski, zanim go lepiej poznają.

Dlatego Wodnik może być dość surowy i wymagający wobec Ciebie na początku znajomości. Ale im bliżej go poznasz, tym przyjaźniejszy i bardziej otwarty stanie się wobec Ciebie.

Główne zdjęcie: lamp.im