Pragniemy opowiedzieć o znakach zodiaku, których przedstawiciele lubią robić zamieszanie. Wiemy, że horoskop i w ogóle astrologia nie są aż tak dokładne, ale jednak coś w tym jest.

Oczywiście ktoś może się nie zgadzać, choć trzeba być szczerym - wszystkie opinie astrologów, które znajdują się w Internecie, nie są niczym więcej niż osobistymi opiniami. Nie są one prawdą absolutną. Ale może wróćmy do znaków zodiaku.

Zacznijmy od Bliźniąt. Wielu z nich lubi robić zamieszanie. To typowe dla osób spod znaku Bliźnięta, że biorą nie kilka spraw na raz, a wszystkie naraz. Potem zaczynają biegać, kręcić się, pytać o radę...

Po czym ze smutkiem zauważają, że czasu nie starcza na nic, a także że zmęczenie nagromadziło się ...

Jasne jest, że nie wszystkie osoby spod tego znaku są takie, niektórym udaje się zaplanować to co mają zrobić, a nawet dopilnować ram czasowych. Mimo wszystko osób spod tego znaku, które lubią robić zamieszanie, jest mnóstwo.

Osoby spod znaku Lew również lubią robić zamieszanie. Oczywiście nie wszyscy, jednak sporo takich osób. Być może z powodu humoru, a może mając jakieś własne plany, osoby spod znaku Lew nie tylko zaczynają robić zamieszanie, ale również osoby z otoczenia zostaną w to wciągnięte. Lwy mają doskonałe zdolności organizacyjne.

Zorganizowany w odpowiednim czasie ruch, który stwarza pozory, że coś się dzieje, może znacznie ułatwić życie. Na przykład, aby uchronić się przed gniewem szefów itp. Choć do końca nie jest jasne, dlaczego Lwy to robią, to jednak jakiś powód na pewno mają.

Mówiąc o próżności, warto pamiętać o Wodniku. Przedstawiciele spod tego znaku nie tylko potrafią stworzyć zamieszanie, ale także potrafią nad tym wszystkim zapanować. To oczywiste, że geniusze rządzą chaosem, ale jest to zaskakująca zdolność przedstawicieli spod tego znaku.

Mają tylko dwa stany, czyli Wodnik spokojnie idzie do przodu, załatwiając swoje sprawy.

I stan, w którym Wodnik tworzy chaos kontrolowany, albo sam uczestniczy w zabawie, albo obserwuje wszystko siedząc na kanapie z colą i popcornem. Jak, dlaczego i po co może w pełni zrozumieć chyba tylko inny Wodnik.

Główne zdjęcie: google.com