Nie ma idealnych mężczyzn i nie ma znaków zodiaku, które nadałyby ich właścicielowi wyłącznie pozytywne cechy. A jednak astrologowie zauważyli, że niektórzy przedstawiciele kręgu zodiaku mają pewien wzór, który pozwala im nazwać najcięższe znaki zodiaku wśród mężczyzn. Niezwykle trudno jest zbudować z nimi udane relacje romantyczne, miłosne i rodzinne.

Czwarte miejsce

Ostatnie miejsce w rankingu najcięższych znaków zodiaku zajmują Panny. Panny mają wiele ekstremalnych cech. Ich niezwykłe zdolności umysłowe graniczą z nudą, samokrytyką – z kompleksem niższości, wiernością – z patologiczną zazdrością, tolerancją – ze skrajnym stopniem urazy. Życie z takim partnerem byłoby nie do zniesienia, gdyby nie jego pragmatyzm i umiejętność złagodzenia konfliktów w krytycznych sytuacjach. Ale znowu, pragmatyzm Panny jest zawsze ściśle spleciony z oszałamiającą pedanterią.

Najtrudniejsze relacje małżeńskie przeżywają pary, w których są dwie Panny. Będąc mistrzami analitycznymi, potrafią nękać się nawzajem niepodważalnymi argumentami, twierdzeniami i oskarżeniami. Najważniejsze jest to, że obie Panny będą miały rację, ale kobieta jako pierwsza zrobi sobie przerwę i podda się, ponieważ mężczyzna Panna jest wielkim uparciochem i moralistą. Ponadto jest zbyt podatny na wszelkiego rodzaju wątpliwości dotyczące partnerów i zgodności z nimi, co czyni ten znak liderem wśród zatwardziałych kawalerów.

Tylko kobiety spod znaków zodiaku Koziorożec, Rak, Skorpion i Byk mogą znieść trudną naturę Panny. Ale w przypadku Strzelca i Barana ich małżeństwo jest skazane na ciągłe próby i rodzinne bitwy.

Trzecie miejsce

Trzecią najbardziej nieznośną postacią w rankingu są mężczyźni Koziorożce. Przede wszystkim dlatego, że budowanie relacji z mizoginami jest niezwykle trudne. Mianowicie taka reputacja ugruntowała się wobec wielu mężczyzn Koziorożców. Oczywiście tworzą rodziny, ale pełnią w nich rolę nadzorcy lub tyrana. Jako żony Koziorożce wybierają te kobiety, z którymi będą miały największe korzyści (w tym materialne), a najmniej problemów. Nie są gotowi poddać się, iść na kompromis i poświęcić swój komfort. Koziorożce są chciwe na komplementy i pochwały, ale jeśli chodzi o krytykowanie, są pierwsi do działania. Sami chronicznie nie znoszą krytyki i pędzą z dumą, jak z największą wartością, prezentując zarozumiałość jako silny wewnętrzny rdzeń, szacunek do siebie i szlachetność.

Mężczyźni Koziorożca mają drugą stronę - są bardzo wrażliwi. Prawda, ​​nie pojawia się to tam, gdzie jest to wymagane. Mogą się wzruszyć do łez po obejrzeniu Titanica, ale nie mrugną okiem, gdy w cichym kącie żona przełyka łzy i urazę z powodu jego okrucieństwa. Czasami same Koziorożce cierpią na swoją bezduszność i megalomanię, ale tylko wtedy, gdy zdają sobie sprawę, że zbierają owoce swojej nieznośnej natury. Jednak nawet to rzadko ich uczy.

Mężczyzna Koziorożec będzie mógł stworzyć znośny związek ze Skorpionem i jakoś może spróbować przyzwyczaić się do współistnienia z Panną lub Bykiem. Nic dobrego nie wyjdzie w sojuszu z Rakiem czy Bliźniętami.

Drugie miejsce

„Srebro” na liście najtrudniejszych znaków zodiaku trafia do Wodnika. Rzadko wchodzą w związki małżeńskie z wielkim pragnieniem, a potem, jak mówią, żyją i cierpią… i torturują swoją żonę. W rodzinie nie tylko zajmują pozycję głowy i lidera, ale doprowadzają relacje do tyranii. I nie potrzebują do tego specjalnego powodu. Jeśli go nie ma, wymyślą. Wodniki są znane jako wielcy marzyciele i wynalazcy, uwielbiają podglądać, organizować śledztwa detektywistyczne i wyciągać wnioski, które często nie są porównywalne z rzeczywistością.

Nic dziwnego, że wśród Wodników największy odsetek rozwodów. Wodnik najpierw doprowadzi swojego partnera do wyczerpania nerwowego, a następnie wystąpi o rozwód, twierdząc, że więzy rodzinne go zniewoliły, więc nie ma już siły, by znosić nadużywanie swojej zmysłowej natury i subtelnej organizacji psychicznej. Oczywiście Wodnikom znacznie wygodniej jest żyć we własnym, wymyślonym przez siebie świecie, odciętym od wszystkiego, co przyziemne, ale kiedy zrozumieją, że trzeba tam jakoś urządzić życie, są gotowi trochę zrezygnować ze swoich despotycznych zasad. Jednak nie trwają długo.

Bliźnięta, Strzelec, Lew, Waga czy Ryby będą w stanie wyciągnąć Wodnika ze świata iluzji i cieszyć jego dumę. Wodnik nie będzie mógł znaleźć wspólnego języka z Bykiem i Skorpionami.

Pierwsze miejsce

Faceci Raki zasłużenie otrzymują palmę pierwszeństwa, a nie Skorpiony, jak wielu błędnie wierzy. Oczywiście mężczyzna Skorpion jest daleki od ideału, ale Rak jest uważany za najcięższy ze znaków wodnych. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że Raki są najbardziej rodzinnymi, szanowanymi i wiernymi partnerami. Być może tak, jeśli pod tym znakiem rodzi się kobieta. Ale Rakowi mężczyźni, posłuszni gwiazdom, kategorycznie nie chcą dźwigać ciężaru odpowiedzialności za rodzinę. Raki nie potrafią pokonywać trudności, dlatego od dzieciństwa nauczyli się przerzucać odpowiedzialność na innych. To właśnie wśród Raków jest najwięcej żigolaków, pantofli i maminsynków. Potrzebują wiecznych niań-matek i boją się opuścić swoją strefę komfortu.

Na najwyższą pozycję w rankingu najcięższych znaków zodiaku wśród mężczyzn Rakow wniosła także tendencja do nieuzasadnionej zazdrości i niezdrowego poczucia zaborczości. Oczywiście, mężczyznom Rakom nie można zarzucić despotyzmu, jak Wodnikowi czy Koziorożcu, ale nie wiadomo, co jest lepsze dla kobiety - żyć jak w wojsku, czy byćwzystkim i wszemw rodzinie. Jeśli mężczyzna Rak łączy swoje życie z kobietą o silnym duchu i charakterze, to zamienia się nie tylko w pantoflarza, ale na tej podstawie staje się zawziętym pijakiem. Pogłębia się jego bierność i rozpada się życie rodzinne.

Mężczyzna Rak, przy odpowiednim podejściu do niego, może dogadać się z wieloma znakami zodiaku, ale skomplikowanego Raka wytrzyma tylko Panna, Skorpion, Ryby i Waga.

Główne zdjęcie: brainum