Każdy ma swoje biopole, pole energetyczne, które może być wykorzystane do wpływania na innych ludzi, a nawet zwierząt. Wpływ ten może być zarówno pozytywny, jak i negatywny. Każdy ma pewne zdolności uzdrowicielskie. Jednak niektóre znaki zodiaku mają te zdolności bardziej wyraźne niż inne. Są to osoby spod znaku Strzelec, Wodnik, Koziorożec, Baran i Ryby.

Niektóre znaki zodiaku mają z natury zdolności uzdrowicielskie

Strzelec uzdrowiciel

Strzelec potrafi pocieszyć i zmienić pogląd innych.

Strzelce mogą nie tylko pomagać ludziom, ale także wpływać na losy innych. Głównym zadaniem przedstawicieli spod tego znaku jest pocieszanie ludzi, którzy są przygnębieni, zrozpaczeni i nie widzą już żadnego sensu w swojej egzystencji w przyszłości. Strzelec czuje ból i smutek innych, dlatego na wszelkie sposoby stara się pomóc nieszczęśliwym ludziom.

Przedstawiciele spod tego znaku potrafią udzielać innym życiowych rad, wskazówek i robią to zupełnie niezauważalnie. Strzelce zmieniają życie innych na lepsze.

Co może zrobić Strzelec? Zachęci Cię do zmiany punktu widzenia, poglądów na wydarzenia w Twoim życiu i życiu Twoich bliskich.

Wodnik ma ogromną moc słowa

Wodnik uzdrawia za pomocą słów

Wielu przedstawicieli spod tego znaku nie zdaje sobie nawet sprawy, że posiada takie zdolności. Dzięki sile słowa, przekonywania, mogą zmienić samego człowieka i jego los, nastawić na pozytywną drogę, spokój. To jest właśnie to, co jest potrzebne dla dobrego zdrowia i samopoczucia.

Koziorożce mogą uzdrowić swoich bliskich

Koziorożce potrafią uzdrawiać bliskich

Koziorożec jest prawdopodobnie jednym z najbardziej ziemskich znaków zodiaku. Dlatego trudno uwierzyć, że posiada jakiekolwiek zdolności paranormalne. Jednak to prawda: Koziorożce potrafią uzdrowić swoich bliskich, pomóc w ich cierpieniu.

Aby zmniejszyć bóle głowy i skurcze, Koziorożce po prostu muszą pogłaskać swoją bratnią duszę. Czasami mogą nawet zbić gorączkę. Koziorożce robią to wszystko nieświadomie i mogą w ogóle nie wierzyć w magię czy uzdrawianie.

Wewnętrzny magnetyzm Koziorożca przyciągają innych ludzi. Obok Koziorożca będziesz czuł się wygodnie i komfortowo.

Barany mogą być magikami i czarodziejami

Baran ma zdolności magiczne i czarodziejskie

Barany mają naturalną zdolność do manipulowania potężnymi przepływami energii, dlatego za plecami często nazywane są czarownikami i magikami. Nie ma znaczenia czy Baran to praktykuje czy nie. Często Baran uzdrawia za pomocą jedynie spojrzenia. Wystarczy im zdjęcie danej osoby, aby móc na nią wpłynąć.

Ryby – sanitariusze w sprawach psychologicznych

Ryby - najlepsi pomocnicy w sprawach psychologicznych

Uzdrawiający dar Ryb przejawia się w tym, że mogą ratować ludzi przed chorobami psychicznymi i problemami. Przedstawicieli spod znaku można nazwać sanitariuszami w sprawach psychologicznych, którzy pomagają z negatywnym, emocjonalnym doświadczeniem i stresem. Jeśli często komunikujesz się z Rybami, prawdopodobnie zauważyłeś, że podczas rozmowy problemy wydają się zanikać, a zamiast nich pojawia się spokój. Swoją energią Ryby pobudzają wszystkich do pozytywnego nastawienia i stawiania czoła życiowym wyzwaniom. Wystarczy uśmiech i życzliwe nastawienie, by zmienić świat na lepsze.

Główne zdjęcie: brainum