Na świecie jest sporo osób wrażliwych na pogodę i burze magnetyczne - około 30% ludności świata cierpi z powodu zmian pogody i burz magnetycznych. Eksperci twierdzą, że można zmniejszyć te dolegliwości. Istnieje kilka przydatnych wskazówek, które pomogą Ci to zrobić.

Nie uda Ci się pozbyć uzależnienia od pogody, ale zawsze możesz ograniczyć jej negatywne skutki dla Twojego organizmu do minimum.

Talizmany i amulety dla osób wrażliwych na pogodę

Najlepszą ochroną dla wielu z nas jest ochrona bierna. Istnieją talizmany i amulety, które znacznie zwiększają ochronę organizmu przed wpływami zewnętrznymi.

Najlepszym talizmanem przeciwko burzom magnetycznym jest diament. Ten kamień stanowi doskonałą ochronę. Potężna burza magnetyczna nadal będzie negatywnie wpływać na człowieka, ale znacznie słabiej niż mogłaby.

Akwamaryn. Ten kamień jest świetny do uzyskania harmonii umysłu, gdy pogoda na zewnątrz jest zła lub gdy występują zmiany ciśnienia.

Kamień księżycowy. Ten kamień będzie doskonałą ochroną przed problemami związanymi z humorem i energią, zwłaszcza podczas pełni księżyca i zaćmienia.

Obsydian. Jeden z najpotężniejszych amuletów. Kamień z elementem ziemi sprawi, że nie odczujesz żadnych zmian w polu magnetycznym. Obsydian pomoże Ci również przetrwać zmiany pogody.

Pomocna będzie również biżuteria srebrna, ceramiczna, z cyrkoniami czy melchiora. Biżuteria wykonana z tych materiałów pomoże zmniejszyć negatywne skutki działania słońca i wzmocni układ odpornościowy.

Drzewo cytrynowe. Ta roślina pomoże zwiększyć energię i zachować produktywność w najtrudniejszym dniu.

Zwierzęta domowe. Czworonożni przyjaciele są bardzo dobrzy w pomaganiu w złym samopoczuciu. Szczególnie dobrze radzą sobie z tym czarne koty.

Można narysować na swoim ciele runy zdrowia, aby ból i dolegliwości szybciej ustąpiły. Istnieją trzy runy: teyvaz, dagaz i uruz.

Oto jak one wyglądają:

foto: kakao.im

foto: kakao.im

foto: kakao.im

Pomocne wskazówki

Unikaj tłustych oraz fastfoodowych dań. Niezdrowa żywność pogłębia skutki wysokiego lub niskiego ciśnienia powietrza i jego zmian. Staraj się pić dużo wody. Zrezygnuj z kawy na rzecz zielonej herbaty.

Pozbądź się złych nawyków. Badania wykazują, że osoby palące papierosy lub nadużywające gorących napojów są dwukrotnie bardziej narażone i odczuwają skutki burz magnetycznych i zmian pogodowych, zwłaszcza po 35-40 roku życia.

Naucz się odpoczywać. Przepracowanie jest jeszcze bardziej niebezpieczne niż złe nawyki. Naucz się tak planować swój dzień, aby mieć czas na odpoczynek i relaks. Jeśli miałeś stresujący dzień w pracy, nie spiesz się z wykonywaniem prac domowych po powrocie do domu. Weź kąpiel, zrelaksuj się i pomedytuj.

Masaż głowy i karku. Masaż to świetny sposób, aby pomóc sobie podczas burzy magnetycznej lub zmiany pogody. Możesz użyć opuszków palców na obszarach skroniowych i na punkcie feng fu.

Zachowaj odpowiedni rytm. Ludzie, którzy codziennie kładą się spać i wstają o tej samej porze, są zawsze silni, a ich biopole jest stabilne. Pomocne jest również pamiętanie o punktualnym pójściu spać w okresach złego samopoczucia spowodowanego burzami lub złą pogodą.

Spaceruj. Przyjemne spacery podczas burz magnetycznych mogą pomóc w zwalczaniu złego samopoczucia i stresu. W takie dni nie należy się nadmiernie wysilać.

W trudne dni, kiedy wrażliwość na pogodę daje o sobie znać, wszelkie metody są dobre. Pomocne są również afirmacje dotyczące zdrowia i uzdrowienia.

Główne zdjęcie: kakao.im