Pierwsze szybkie spojrzenie na suknię ślubną gwiazdy

Zachwycając z powodu drugiej ceremonii ulubionej pary gwiazd „Bennifer”, wszystkie media i fani zastanawiali się: co z tą suknią?

Na tydzień przed ceremonią insiderzy mówili New York Post i Daily Mail: suknię panny młodej powierzono Ralphowi Laurenowi, ale jest ona szyta na miarę we Włoszech, a nie w Stanach. Kultowy Amerykanin z całym szacunkiem i zgodnie z umową milczy w mediach społecznościowych na temat sukienki gwiazdy. Podobno wyłączność została sprzedana amerykańskiemu Vogue - i nikomu nie wolno mówić o sukience Jennifer Lopez, dopóki nie zostanie ona opublikowana.

foto: elle

foto: elle

Mimo to do prasy przedostały się nieliczne ujęcia paparazzi i niektóre szczegóły. Jennifer szła do ołtarza na ranczu Bena Afflecka w Georgii w białej sukni z krótkim rękawem, z dekoltem na plecach, o kroju syrenki i licznymi falbanami.

foto: elle

Należy również zaznaczyć, że fantastyczny welon był niesiony przez całą piątkę dzieci pary (z poprzednich małżeństw): bliźniaki Lopez - Max i Emme oraz Violet, Seraphina i Samuel Affleck.

foto: elle

Wybór projektanta do najważniejszej sukienki wcale nie jest zaskakujący. Jennifer przyjaźni się z wieloma czołowymi Domami, ale na wyjątkowe wydarzenia zawsze wybiera Ralpha. Tak było również podczas Met Gala 2021 oraz premiery filmu „Ślicznotki”.

Główne zdjęcie: elle