Głównym marzeniem większości ludzi jest spotkanie swojego idealnego partnera życiowego. Ale jak rozpoznać, czy ta osoba jest dla Ciebie idealna, czy Wasze zamiary i dążenia są takie same? Do tego trzeba umieć czytać w myślach... Nie! Musisz umieć „czytać” dłonie!

Pierścień rodziny

Pierścień rodziny (3 linia na rysunku) opowie o relacjach z rodziną. Znajduje się on u podstawy kciuka. Zazwyczaj pierścień rodziny wygląda jak równy „łańcuch” bez przerw. Świadczy to o tym, że osoba ta wychowywała się w spokojnej atmosferze. Rodzina jest dla tej osoby na pierwszym miejscu. Szanuje swoją rodzinę, swoich przodków. W tych samych tradycjach będzie wychowywała swoje dzieci.

Jeśli pierścień rodziny wygląda jak płaska linia, oznacza to, że w rodzinie mało uwagi poświęcano dziecku. Osoba ta ma tendencję do uwolnienia się od wpływu rodziców, do uzyskania niezależności. Taka osoba będzie cały czas pochłonięta pracą, będzie ciągle w podróżach służbowych, mało uwagi poświęci rodzinie i dzieciom.

Pierścień rodziny w postaci dwóch nie przecinających się linii wskazuje, że osoba będzie budować rodzinę według własnych pomysłów i nie będzie zwracać uwagi na zdanie swoich rodziców.

Kciuk

Kciuk może być też dobrą wskazówką, kto będzie głową rodziny. Osoba, która ma kciuk z dużym pierwszym paliczkiem, zawsze będzie próbowała rządzić, starając się panować nad sytuacją i wszystko kontrolować.

Jeśli pierwszy paliczek wygląda trochę na „spuchnięty”, jego właściciel ma raczej wybuchową osobowość. Będzie przytłaczał swojego partnera. W takim związku „słabszy” partner powinien traktować przywództwo ukochanej osoby jako coś oczywistego.

Kształt dłoni

Wierność partnera można ocenić po kształcie dłoni. Najbardziej frywolne są osoby o dłoniach ognia (długie dłonie, ciepła skóra, wszystkie linie są wyraźne) lub dłoniach wody (długie palce, wilgotna, miękka skóra, dużo drobnych linii).

Wzgórek Wenus

Duży i wypukły wzgórek Wenus (obszar A na rysunku) jest oznaką namiętności. Osoba może zdradzać partnera z powodu pociągu seksualnego do innych.

Jeśli wzgórek Wenus jest przecięty rzędami poziomych linii, to osoba o takiej dłoni lubi flirtować. Niekoniecznie jednak będzie zdradzać swojego partnera.

Pierścień Wenus

Wyraźny pierścień Wenus (1 linia na rysunku) na dłoni wskazuje, że osoba ta lubi flirtować i nie będzie wierna swojej drugiej połówce.

Jeśli na twojej dłoni znajduje się podwójny lub potrójny pierścień Wenus, oznacza to, że masz do czynienia z bardzo emocjonalną osobą o niesamowitej wyobraźni, którą będzie przedstawiać w relacjach seksualnych.

Cienka linia serca (2 linia na rysunku) wskazuje, że dana osoba jest egoistyczna i nie zwraca uwagi na uczucia innych ludzi. Jeśli zechce, to będzie zdradzać bez wyrzutów sumienia.

Krzyż na pierścieniu rodziny jest również uważany za oznakę oszustwa. Inna interpretacja tego znaku: właściciel takiej dłoni ma nadmierny popęd seksualny i cieszy się powodzeniem u płci przeciwnej.

Giętkość palców

Jeśli palce są giętkie i dobrze wyginają się do tyłu, to taka osoba wszystkim ufa, jest towarzyska, otwarta i pełna uczuć.

Jeśli palce mają średnią giętkość, taka osoba nie jest przywiązana do jednego partnera i może często zmieniać kochanków. Pozostaje jednak nieufna i podejrzliwa w związkach.

Jeśli palce w ogóle się nie wyginają, to taka osoba jest konserwatywna, nie wykazuje dużej wyobraźni w zalotach, seksie, ale będzie dobrym partnerem.

Wzgórek Księżyca

Wzgórek Księżyca (obszar B na rysunku) wskazuje na seksualność. Taka osoba ma bujną wyobraźnię i wie, jak zadowolić drugą połówkę. Prawie niewidoczny wzgórek Księżyca wskazuje na monotonię w życiu seksualnym.

Główne zdjęcie: esotericblog