Podobno jeśli mężczyzna nie szanuje swojej kobiety, to szczęście się od niego odwraca. Dlaczego tak się dzieje?

Twórcze myślenie kobiety jest wielokrotnie silniejsze niż mężczyzny, dlatego jej zdolność do wpływania na swoje i męża życie jest bardzo duża.

Kiedy kobieta doświadcza radości i szczęścia ze związku, jej mężczyźnie wszystko się udaje, otwierają się przed nim wszystkie drzwi, a szczęście zaczyna deptać mu po piętach. Ponieważ w swoim szczęśliwym i zadowolonym stanie wewnętrznym kobieta błogosławi męża na sukces i przyciąga pomyślne wydarzenia do jego życia poprzez moc swojego twórczego myślenia. Poprzez kobietę do mężczyzny płynie albo strumień dobra, pomyślności i dobrobytu, albo ciągle niepowodzenie.

Kobieta jest związana ze światem energii, więc jej myśli, wewnętrzny stan emocjonalny, realizuje się szybciej. Jeśli żona nie jest zadowolona z życia rodzinnego, nie jest zadowolona z męża, to trudno mu będzie się realizować, trudno mu będzie odnieść sukces...

Dlaczego mądrzy mężczyźni nie oszczędzają na prezentach dla swoich kobiet, dlaczego starają się chronić je przed wszelkimi nieprzyjemnymi czynnościami i otaczają je tylko przyjemnymi doświadczeniami? Wiedzą, że zadowolona kobieta jest źródłem dobrobytu i szczęścia dla całej rodziny.

Główne zdjęcie: lavender.land