Liść laurowy w mieszkaniu może nie tylko ozdobić wnętrze, nadać smak zupie i pieczonemu mięsu, ale także przynieść codzienne korzyści jego właścicielom. Moja sąsiadka schowała liść laurowy w swojej sypialni i zaczęła zauważać zmiany w swoim życiu.

„Wystarczy 1 liść, a życie zmieni się na lepsze!” - podzieliła się ze mną swoim sposobem. Dwa tygodnie później przekonałam się, że ta rada działa w 100%!

W dzisiejszym artykule opowiemy, gdzie schować liść laurowy, aby życie zmieniło się na lepsze. Harmonia we wszystkich strefach życia jest gwarantowana!

LIŚĆ LAUROWY W MIESZKANIU

Wawrzyn szlachetny to krzew kojarzony ze starożytną Grecją i bogiem Apollem, który był uważany za boga piękna. Wieniec laurowy jest symbolem chwały, zwycięstwa i pokoju.

Od niepamiętnych czasów ludzie hodowali laur i wykorzystywali go w różnych dziedzinach życia. Najpopularniejsza z nich występuje w kuchni (jako przyprawa). Niewiele osób jednak wie, że liście wiecznie zielonego drzewa śródziemnomorskiego można wykorzystać nie tylko do gotowania.

Liść laurowy ma wiele magicznych właściwości, a jedną z nich jest przyciąganie pieniędzy. Jeśli wypowiesz: „Laur, przynieś do mojego domu szczęście i pomyślność!”, zwiążesz 5 sztuk czerwoną nicią i przymocujesz nad drzwiami przy wejściu, to pojawi się w twoim domu szczęście, aby zobaczyć co się dzieje i całkiem możliwe, że zostanie na dłuższy okres. Lepiej zrobić to w nowiu księżyca.

Aby mieć więcej pieniędzy, w miejscach, gdzie one znajdują się, należy umieścić liście laurowe natarte olejkiem eterycznym z pomarańczy. Nie wolno przenosić, mówić o nich, ani pokazywać innym.

Liść laurowy może być również stosowany do wypędzania biedy. W tym celu pod dywanikiem przy wejściu należy umieścić cztery liście laurowe. Przy tym należy powiedzieć: „Liść laurowy chroni pieniądze, a biedę przepędza”. Gdy tylko liście się pokruszą, po prostu wymień je na nowe. To takie proste i skuteczne!

Również talizman w postaci liścia laurowego spełnia twórcze pragnienia i będzie najbardziej niezawodny dla ludzi zajmujących się sztuką. Liść laurowy pomaga chronić dom przed złymi ludźmi. Liść laurowy pod dywanem w przedpokoju odstrasza kłótnie i niechcianych gości.

Oczywiście to również pomaga w małżeństwach. Sąsiadka twierdzi, że jeśli pod materacem w sypialni położy się liść laurowy, to żadnemu z małżonków nie przyjdzie do głowy by zdradzać. Kilka liści laurowych umieszczonych pod poduszką również poprawi sen i sprawi, że w nocy będziesz mieć przyjemne sny.

W każdym pomieszczeniu można też powiesić kilka liści laurowych. To może pomóc oczyścić dom z negatywnej energii. Jeśli chodzi o nowożeńców, ezoterycy radzą, aby dzień przed uroczystością ślubną umieścić liść laurowy w bucie. Dzięki temu małżeństwo będzie długie i bardzo szczęśliwe!

Jak widać, liść laurowy w mieszkaniu to podstawa. Ci, którzy już spróbowali tych sposobów mówią, że liść laurowy działa!

Podobno jeśli wypowiesz życzenie i napiszesz je na liściu laurowym, a następnie spalisz, to życzenie na pewno się spełni. Musisz wyobrazić sobie, że Twoje życzenie już się spełniło, a nie siedzieć i czekać na cud!

Główne zdjęcie: takprosto.cc