Anioł Stróż to niewidzialny pomocnik, który zawsze jest przy nas. Ważne jest, aby nauczyć się rozpoznawać znaki, które wskazują, że chce cię przed czymś ostrzec lub gdzieś pokierować.

Pierwszą rzeczą, na którą radzimy zwrócić uwagę, to sny. Anioł stróż często ostrzega nas przed czymś poprzez sny, więc jest to swego rodzaju sen, który coś zwiastuje. Ale są też inne wskazówki.

Ostatnio nic ci się nie udaje

Wszystko się rozpada, każde nowe przedsięwzięcie staje się nieznośnie nudne lub trudne. Kiedy sprawy nie układają się i wydaje się, że masz złą passę w swoim życiu, może to być ostrzeżenie twojego Anioła Stróża, że jesteś na złej drodze.

Próbuje ci pokazać, że marnujesz swój czas i energię i że powinieneś wybrać inną drogę. W większości przypadków jest to ostatnia próba - kiedy nie widzisz lub nie chcesz widzieć innych znaków. Anioł Stróż w ten sposób chroni Cię przed jeszcze większymi trudnościami i niebezpieczeństwami.

Twoje plany ulegają zmianie

Zepsuł Ci się samochód, zapomniałeś biletu na pociąg lub paszportu, więc nie mogłeś wyjechać. Wszelkie tego typu zmiany w planach związanych z przemieszczaniem się z jednego miejsca do drugiego są wskazówką, że pomógł ci twój Anioł Stróż, bo w innym miejscu lub po drodze mogłeś wpakować się w duże kłopoty.

Podobnie dzieje się, gdy np. zamierzałeś kupić nowy telefon, ale zapomniałeś pieniędzy w domu i nie mogłeś dotrzeć do sklepu. W takim przypadku Twój Anioł Stróż również chroni Cię przed kłopotami. Najprawdopodobniej ten zakup przyniósłby Ci wiele nieszczęść.

Coś sprawia, że cały czas czujesz się smutny

Na przykład, możesz zobaczyć bezdomnego psa, którego jest ci żal. Jest to sygnał, że czas zacząć doceniać to, co się ma. Możesz być zbyt niezadowolony ze swojego życia, nawet jeśli całkiem dobrze ci się układa.

W ten sposób Anioł Stróż próbuje podpowiedzieć, otworzyć ci oczy na wszystko, co się dzieje i nauczyć cię pokory i spokoju. Jest to bardzo ważne dla tych, którzy czują się nieszczęśliwi.

Twoje rośliny domowe często umierają lub urządzenia się psują.

Anioł Stróż próbuje wtedy powiedzieć, że czas zwrócić uwagę na kogoś bliskiego, gdyż może on nie czuć się dobrze lub może mieć problemy zdrowotne.

Może to dotyczyć również zwierzaka. Jeśli twój pupil uciekł z domu i nie wrócił, Anioł Stróż bezpośrednio próbuje ci powiedzieć, że ktoś bliski bardzo potrzebuje twojej pomocy.

Masz uczucie niepokoju

W ten sposób Twój Anioł Stróż chroni Cię przed podejmowaniem złych decyzji, które możesz lub chcesz podjąć w życiu. Niepokój zmusza do zatrzymania się na chwilę i zastanowienia się nad czymś ważnym.

Następnym razem, gdy bez powodu zaczniesz odczuwać smutek lub niepokój z powodu czegoś, pomyśl o tym, co musisz zrobić tego dnia lub w bliskiej przyszłości. Może warto przemyśleć swoje plany. Jeśli niepokój i negatywne emocje towarzyszą ci przez cały czas, nie są to już działania Anioła Stróża: w takim przypadku zastanów się na temat medytacji.

Wracasz do domu

Wychodzisz z domu, przechodzisz sto metrów, ale uświadamiasz sobie, że zapomniałeś telefonu. Innym przykładem jest sytuacja, gdy zdajesz sobie sprawę, że zapomniałeś wyłączyć żelazko, więc musisz wrócić do domu. Takie sytuacje świadczą o tym, że strzeże cię Anioł Stróż. Być może gdybyś nie wrócił, napotkałbyś nieprzyjemną lub niebezpieczną osobę, uciążliwą przeszkodę lub jakiś inny problem.

Nawet twój zegarek może dać ci wskazówki od twojego Anioła Stróża. Staraj się uważnie śledzić tarczę zegarka, aby zrozumieć, co Twój Anioł Stróż próbuje Ci powiedzieć.

Główne zdjęcie: kakao.im