Nie chodzi o to co posiadasz, jakie marki nosisz, ani czy znasz wszystkie trendy dotyczące makijażu. To wynika z osobowości każdej kobiety. Pojawia się jeszcze w dzieciństwie, a świadczą o tym następujące cechy.

Cechy osobiste

Kobieta z klasą jest pełna szacunku i życzliwości wobec innych, rzadko krzyczy lub staje się agresywna. Zwykle rozwiązuje problemy poprzez dialog. To kobiety, które potrafią czekać i są bardzo cierpliwe. Doskonale zdają sobie sprawę, że sposób, w jaki zwracają się z prośbą, przekłada się na to, co otrzymują w zamian.

Uśmiech

Kobiety z klasą wiedzą, jak ważny jest uśmiech, więc nigdy nie zobaczysz ich smutnymi. Za każdym razem, gdy wychodzą na zewnątrz, uśmiechają się do każdego, kogo spotkają.

Życie i energia w jej oczach

Nigdy nie rezygnują z siebie. Chociaż wiedzą, że muszą pomagać innym, nigdy nie lekceważą własne potrzeby. Dla nich przeżywanie swojego życia oznacza cieszenie się każdym dniem, jakby był ich ostatnim. Uwielbiają podejmować ryzyko i przywiązują wagę do drobiazgów.

Jej zapach

Zapachy, które wybierają, są zawsze zgodne z wybranym przez nich stylem. Osoby bardziej romantyczne wybierają perfumy o słodkich lub kwiatowych nutach, natomiast kobiety lubiące ryzyko wybierają perfumy z nutami cytrusowymi. Kobiety z klasą mają swoje ulubione perfumy, które wszyscy wokół potrafią odróżnić i to właśnie ten zapach wyróżnia taką kobietę z tłumu.

Jej cele i ambicje

Uwielbiają cele i wyzwania, które pozwalają im się rozwijać. To kobiety, które z zaangażowaniem podchodzą do każdego aspektu swojego życia, zwłaszcza do rodziny i pracy.

Jej postawa ciała

Nigdy nie zobaczysz kobiet z klasą skulonych lub wpatrujących się w ziemię. Chodzą z wysoko uniesioną głową i kroczą pewnie, bo znają swoją wartość. Odzwierciedla się to w każdej części jej ciała i we wszystkich jej wypowiedziach.

Jej garderoba

Kolory, które dominują w szafie takiej kobiety, mogą wiele o niej powiedzieć. Takie kobiety wybierają neutralne kolory z kilkoma jaskrawymi akcentami i nadrukami. To kobiety, które mają wszystko, czego potrzebują na każdą okazję. Nigdy nie wyglądają na znudzonych.

Niezależność

Cenią swoją pracę i wszystko, co dzięki niej osiągnęły. Każdego dnia starają się doskonalić siebie. Rzadko się zdarza, żeby te kobiety zwątpiły w siebie.

Kobiety z klasą sprawiają, że osoby wokół nich są szczęśliwsze i bardziej pozytywne po prostu przez bycie sobą. Swoją siłą i pewnością siebie dodają energii tym, którzy są wokół nich. Każda kobieta ma w sobie te cechy.

Główne zdjęcie: all4soul.com