Każda kobieta stara się zrobić wszystko, aby wyglądać idealnie.

Oczywiście główną rolę odgrywa fryzura. Jednak niektóre z nich nie tylko wszystko psują, ale także dodają kilka lat.

Dowiedzmy się, jakich fryzur należy unikać.

Wyprostowane włosy (zwłaszcza zbyt długie)

To chyba najbardziej uniwersalna fryzura. Jednak taka fryzura nie pasuje do większości kobiet po 40. roku życia. W końcu z wiekiem u wielu kobiet włosy stają się cieńsze i słabsze.

Traci objętość. Jeśli nie możesz pochwalić się gęstymi włosami, lepiej zdecydować się na krótkie włosy lub zrobić loki.

foto: kakao.im

Włosy gładko zaczesane do tyłu i upięte w kok.

Taka fryzura z łatwością doda 5-10 lat nawet młodej kobiecie. Dlatego w przypadku tej fryzury należy zachować szczególną ostrożność. Lepiej trochę zmierzwić włosy, jeśli nie chcemy wyglądać jak surowa nauczycielka. Pamiętaj, że taka fryzura pozwoli zobaczyć wszystkie niedoskonałości cery i makijażu.

foto: kakao.im

Tapirowanie

Należy bardzo uważać na tapirowanie. Pragnienie dodania sobie objętości może przecież przerodzić się w „gniazdo” na głowie, które nie tylko zepsuje cały wizerunek, ale i doda co najmniej 5 lat.

foto: kakao.im

Warkocze

Warkocze świetnie prezentują się na dziewczynach poniżej 35 roku życia. Po 35 roku życia proponowane piękne, ale niezbyt skomplikowane warkocze. Zwykłe warkocze wizualnie postarzają kobietę. Wygląda to niedorzecznie.

foto: kakao.im

Zbyt krótkie fryzury

Pamiętaj, że fryzura w stylu pixie nie każdemu przypadnie do gustu. Ponadto, jest to fryzura, która podkreśla wszystkie twoje zmarszczki. Jeśli chcesz się na nią zdecydować, upewnij się, że jest dla Ciebie odpowiednia.

foto: kakao.im

Główne zdjęcie: kakao.im