Znalezienie tych siedmiu rzeczy to wielkie szczęście. Zapowiadają dobrą passę w życiu. Nie przechodź obok nich obojętnie.

Często można usłyszeć, że są przedmioty, których nie powinno się podnosić. Często ludzie boją się znajdywać pewny rzeczy na ulicy. Próbują przejść obok nich i pozbyć się ich. Szkoda. Są przecież rzeczy, które zapowiadają dobrą passę w życiu.

Nie należy przechodzić obok nich obojętnie. Takich dobrych znalezisk jest siedem - to nie jest przypadek. Siódemka jest symbolem szczęścia i powodzenia.

Czyli jakie przedmioty warto podnieść, jeśli się je zauważy.

Podkowa

Znalezienie podkowy jest w dzisiejszych czasach bardzo rzadkie. Jeśli natkniesz się na taką rzecz, nawet jeśli jest na obrazku, koniecznie podnieś, zabierz ze sobą i powieś w domu. To sprzyja szczęściu i pozytywnej zmianie.

Ikona

Wiele osób boi się podnosić ikony. Uważa się, że ikony potrafią „robić” różne rzeczy. To nie jest prawda. Ikona jest przedmiotem świętym. Wraz z nim przekazywane jest tylko błogosławieństwo. Jeśli znalazłeś ikonę, otrzymałeś błogosławieństwo.

Guzik

Warto też zwrócić uwagę na ilość dziurek w guziku - tyle szczęśliwych wiadomości otrzymasz.

Pierścionek

Nie należy podnosić go. Tylko zakładając rękawiczki lub za pomocą chusteczki. Taki pierścionek należy przynieść do kościoła. Znaleziony pierścionek zapowiada coś dobrego. Noszenie go jest zabronione.

Klucz

Znalezienie klucza to z kolei „otwarcie drzwi do szczęścia”. Trzymaj go jako talizman.

Moneta wycofana z obiegu

Przynosi szczęście nie tylko w biznesie, ale i w pieniądzach.

Pracujący zegarek

To potężne znalezisko oznacza szczęście we wszystkich przedsięwzięciach.

Główne zdjęcie: turba-urba.org