Szukaj ludzi z pasją, silnych, szczęśliwych... Oni są jak gwiazdy, które nie widać, dopóki nie podniesiesz głowy. Natomiast kiedy już zobaczysz, uświadamiasz sobie, że ich liczba jest niezliczona. Szukaj swoich ludzi. Są też przestraszone i cierpią. Oni też mają ciężkie okresy, popełniają błędy i mają załamania. Jednak są gotowi iść do przodu, mieć wpływ na to co się dzieje, nadawać tempo życia. W jednych sprawach są lepsi, w innych gorsi. Nie zazdroszczą i nie narzekają. Z wdzięcznością przyjmują dary losu i kochają siebie za szczęście, które się do nich uśmiecha.

Szukaj tych, którzy są lojalni i uczciwi. Kto nie będzie chował gniewu i łez za hipokryzją i uśmiechem. Mówią to, co myślą. Nawet jeśli czasem jest to nieprzyjemne, to czasem trafia prosto do serca. Lecz jest to szczere. Nie ze złośliwości, ale z miłości. Którzy szczerze się cieszą, śmieją się głośno i swobodnie, melodyjnie i zaraźliwie. Którzy nie ukrywają i nie wstydzą się swojej radości.

Szukaj tych, których możesz kochać wiecznie. Szukaj tych, którzy stoją i czekają na Twoją miłość. Z którymi połączysz dwa jeziora i będziesz miał morze. Szukaj tych, którzy są pełni życia. Szukaj w parkach i na scenach, smutnych i wesołych, małych i dużych. W końcu są małymi dziećmi, idą przez życie wierząc w dobro, ale widzą wszystko, oczywiście czarno-biało, ale żyją dla żółtego, czerwonego, niebieskiego... Szukaj ich. Wystarczy, że podniesiesz głowę.

Główne zdjęcie: fit4brain.com