Utrzymanie młodego i zadbanego wyglądu to dla wielu kobiet prawdziwe wyzwanie. Każda kobieta chce być zadbana nawet w dojrzałym wieku. Śledzą trendy w modzie, testują nowe kosmetyki do pielęgnacji ciała i skóry twarzy oraz wybierają ubrania, które mają za zadanie ukryć niedoskonałości sylwetki.

Innymi słowy, kobiety mają swoje sekrety. Ale nie chodzi tylko o to, jak wyglądasz, ale również o to jak się czujesz i jakie masz podejście do życia.

foto: laykni.com

Christie Brinkley, znana w Internecie jako „stylowa babcia”, ma 68 lat, ale wygląda na 35. O dziwo, zdjęcia przedstawiające ją w młodości są niemal nie do odróżnienia od aktualnych.

foto: laykni.com

Gdy była studentką, dowiedział się o niej znany francuski fotograf i zaprosił ją do swojego studia na sesję zdjęciową.

foto: laykni.com

Po pewnym czasie jej zdjęciami zafascynował się dyrektor agencji modelek. Christie została zaproszona do współpracy z kilkoma popularnymi w tamtym czasie markami odzieżowymi i kosmetycznymi.

foto: laykni.com

Brinkley była czterokrotnie zamężna i ma trójkę dzieci. Grała również w filmach, tworzyła ubrania i działała na rzecz praw człowieka i zwierząt.

foto: laykni.com

Christie uważa, że sport, ćwiczenia i zdrowe odżywianie pomagają dbać o sylwetkę. Brinkley codziennie robi 100 pompek, do tego pływa i biega. Zachęca też kobiety do tego, by pokochały siebie za to, kim są.

foto: laykni.com

Ciesz się życiem i, jeśli to możliwe, nie odmawiaj sobie niczego. Ważne jest też, aby zachować pozytywne nastawienie i więcej się uśmiechać, ponieważ to od nas zależy.

foto: laykni.com

Z jej pięknymi oczami i uśmiechem trudno nie podziwiać młodości, urody i wyglądu tej kobiety.

foto: laykni.com

Christie Brinkley nie robiła żadnych operacji plastycznych i jest wdzięczna za wszystko co ma, styl życia i ludzi, którzy ją otaczają.

Główne zdjęcie: laykni.com