Milla to nie tylko znana aktorka, modelka, a nawet piosenkarka, ale przede wszystkim kochająca matka trzech córek, które uwielbia.

foto: woman

Oprócz udanej kariery, aktorka zawsze marzyła o dużej rodzinie. I właśnie to jest teraz dla niej najważniejsze. Od kilku lat gwiazda nie uczestniczy w projektach i cały swój czas poświęca osobom, które kocha.

Budowanie szczęścia z dwoma pierwszymi mężami Milli się nie udało. Ale w 2002 roku na planie pierwszej części „Resident Evil” doszło do spotkania, które całkowicie zmieniło jej życie - z reżyserem tego filmu. Rok później Paul Anderson oświadczył się jej. Pobrali się znacznie później, po sześciu latach, kiedy para miała już wspólne dziecko - córkę Ever.

1 kwietnia 2015 roku Milla i Paul ponownie zostali rodzicami - urodziła im się córka Dashiel. Trzy lata temu urodziła się im trzecia córka o imieniu Osian.

Wszystkie trzy są urocze. I wyglądają tak samo jak ich znana mama!

foto: woman

Milla cieszy się z tego, że sama wychowuje swoje dzieci i prowadzi gospodarstwo domowe: uwielbia gotować, robić na drutach z córkami, śpiewać piosenki i rysować. Nawet podczas wyjazdów na sesje zdjęciowe aktorka zostawiała córki z ojcem, a nie z opiekunkami, i ciągle dzwoniła do nich. Robi wszystko, aby zapewnić im pełne i szczęśliwe dzieciństwo.

foto: woman

Otóż teraz, gdy nie pracuje, spędza mnóstwo czasu z dziećmi. Choć starsza Ever znalazła już własną drogę życiową, to 7-letnia Dashiel i 2-letnia Osian cieszą się, że cały czas są z mamą.

foto: woman

Gwiazda rzadko pojawia się na czerwonych dywanach, a paparazzi rzadko udaje się ją przyłapać na ulicy. Ostatnio jednak dopisało im szczęście. W Internecie pojawiło się nagranie, na którym Milla i Dashiel spacerują po Los Angeles. Mama i córka przyjechały do kawiarni na śniadanie - idealny poranek!

foto: woman

Zarówno aktorka, jak i jej córka, promieniały szczęściem. Rozmawiały, śmiały się i przytulały do siebie.

Dashiel, która przez długi czas pozostawała w cieniu starszej siostry, wydaje się, że zaczyna coraz bardziej rozkwitać. Stała się taką uroczą dziewczynką, że nie sposób oderwać od niej oczu.

foto: woman

Gwiazda nieczęsto ujawnia w mediach społecznościowych szczegóły ze swojego życia osobistego, dlatego każdy nowy post jest dla fanów aktorki prawdziwym świętem.

Tydzień temu aktorka pokazała swoje dwie najmłodsze córki i złożyła życzenia najmłodszej Osian z okazji jej trzecich urodzin.

foto: woman

Gwiazda „Piątego elementu” napisała wzruszający post:

„Około miesiąca temu Osian nagle zaczęła wykazywać poczucie humoru. Zaczęła rozumieć żarty, wtedy zdałam sobie sprawę, że jest już dorosła, potrafi zacząć rozmowę, zadawać milion pytań i postrzegać świat na swój własny i naprawdę przezabawny sposób”.

foto: woman

Główne zdjęcie: google