Wybitny hollywoodzki aktor, przystojny Keanu Reeves skradł serca milionów fanów na całym świecie nie tylko dzięki jego wyjątkowemu talentowi i charyzmie, ale także z powodu jego niewyczerpanej wrażliwości i bezinteresownej pomocy innym. Czasami wydaje się nawet, że kocha swoich fanów bardziej niż oni jego.

Zamiast luksusowych rezydencji fundacje charytatywne

Keanu Reeves nie chwali się swoim bogactwem, ale dzieli się nim z innymi. Jednocześnie nie lubi przyciągać uwagi i prosić o uwielbienie. Na początku 2000 roku aktor założył fundusz charytatywny, który potajemnie przenosi miliony dolarów na konta szpitali dziecięcych. Ponadto wspiera organizacje charytatywne, których działania mają na celu ochronę zwierząt, zwalczanie raka i głodu, a także pomoc dzieciom z dysfunkcyjnych rodzin i bezdomnych. Nie tak dawno temu na jednej z aukcji internetowych pojawił się niezwykły przedmiot licytacji - randka z Keanu Reeves. Jak łatwo zgadnąć, aktor po raz kolejny ma dobre intencje!

foto: ofigenno.com

Przychodzi na ratunek niespodziewanie

„Pewnego razu mojej przyjaciółce zepsuł się samochód i utknęła ona na poboczu autostrady. Nie miała przy sobie telefonu komórkowego i nie wiedziała, jak wezwać pomoc. Nagle zatrzymało się koło niej Porsche. Z samochodu wysiadł Keanu Reeves. Próbował uruchomić jej samochód, ale próba nie powiodła się. Zadzwonił po American Automobile Association. Kiedy samochód został odholowany, Keanu zaproponował mojej przyjaciółce, że odwiezie ją do domu. Odwiózł ją do domu, który był oddalony o 50 mil, zostawił swój numer telefonu i powiedział: „Zadzwoń, jeśli będziesz potrzebować dalszej pomocy”.

Best school day ever! from KeanuBeingAwesome

Człowiek o wielkim sercu

„Przyjaciel mojej rodziny jest budowlanym na planach filmowych. Nie jest scenografem - jest jednym z tych szarych ludzi, którzy są budowlańcami. Pracował na planie „Matrix” i poznał Keanu Reevesa. Aktor dowiedział się o trudnościach, z jakimi boryka się rodzina naszego przyjaciela i wręczył mu nagrodę świąteczną w wysokości 20 000 USD. Keanu był także jedyną osobą na planie, która szczerze chciała spotkać i poznać imiona wszystkich współpracowników. Pozdrawiał budowniczych i rozmawiał z nimi, jakby byli jego kolegami, a nie tylko robotnikami, którzy budują plan filmowy. ”

Nie stroni od swoich fanów

„Nasza rodzina spędzała wakacje w Paryżu, gdy nagle moja matka zobaczyła Keanu, który wchodził do przyczepy znajdującej się w pobliżu. Odwróciła się i poszła zapukać do drzwi przyczepy, ale wyszedł z nich jakiś nieznajomy mężczyzna: „Pan Reeves miał długi i trudny dzień na planie, jest bardzo zmęczony”. Potem wyszedł Keanu i powiedział: „Wszystko jest w porządku, zawsze cieszę się ze spotkań z miłymi ludźmi”. Był dla nas niesamowicie miły i zgodził się zrobić z nami zdjęcie, a także dał swój autograf. ”

foto: ofigenno.com

Ma doskonałe poczucie humoru

„Keanu Reeves i ja siedzieliśmy naprzeciwko siebie na pustej stacji przez około godzinę, aż przyjechał pociąg. Cały czas milczeliśmy. Kiedy weszli do pociągu, powiedział: „Miło było z tobą porozmawiać”.

Keanu Reeves taking the subway. from pics

Praca z taką osobą to czysta przyjemność

„Pod koniec lat 90 dostałem swoją pierwszą pracę jako asystent projektanta scenografii na planie filmu „Reakcja łańcuchowa ”. W ciągu ostatnich tygodni zdjęć Keanu Reeves serwował śniadania i lunche dla pracowników sceny i tych, którzy wykonywali „brudną robotę”. Od tego czasu byłem na 30 różnych planach filmowych, ale nigdy nie spotkałem aktora, który byłby tak hojny i przyjazny jak Keanu. ”

foto: ofigenno.com

Niewątpliwie możemy znaleźć jeszcze tysiące opowieści o skromnym facecie z Hollywood, który je kanapki na ławce w parku i czyta gazetę w metrze, niezależnie od liczby zer na koncie. Ponadto Keanu Reeves słynie z dżentelmeńskiej natury, która nie pozwala mu nawet lekko przytulić przedstawicielki płci pięknej. Ach, jaka szkoda, że ​​serce tego wymarzonego mężczyzny jest już zajęte!

Główne zdjęcie: ofigenno.com