W każdym wieku można się zakochać!

Historia miłosna 51-letniej aktorki i 76-letniego aktora rozpoczęła się 23 lata temu. Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas zakochali się od pierwszego wejrzenia, a po 2 latach związku para urządziła w Nowym Jorku wspaniały ślub, który bardzo długo potem wszyscy wspominali. W 2000 roku u aktorów urodził się syn, a trzy lata później córka.

foto: wday.ru

foto: wday.ru

foto: wday.ru

foto: wday.ru

Ale relacje między hollywoodzkimi celebrytami nie zawsze były wspaniałe. W 2013 roku para rozstała się na sześć miesięcy, ale potem potrafiła nawiązać ze soną kontakt.

Od tego czasu małżeństwo Catherine i Michaela wydaje się być coraz silniejsze, a najnowsze zdjęcia na Instagramie aktorki są tego wyraźnym potwierdzeniem. Gwiazda filmu „Maska Zorro” pokazała serię selfie, w których namiętnie całuje starszego od niej męża.

"Przykład tego, gdy złe selfie robią dobrzy ludzie. Może nie jest tak źle, ale też nie jest tak dobrze”- tak aktorka podpisała zdjęcia."

foto: wday.ru

foto: wday.ru

foto: wday.ru

foto: wday.ru

Fani pary byli zachwyceni namiętnymi pocałunkami małżonków i napisali do aktorów wiele miłych słów.

„Jesteście najlepsi!”, „Wspaniała para”, „Wasze uczucia są takie naturalne”, „Jesteście bardzo piękni”, „Tak bardzo was kocham! Wyglądacie na tak zakochanych w sobie” – skomentowali subskrybenci.

foto: wday.ru

Główne zdjęcie: wday.ru