Willow Smith, dwudziestoletnia córka znanego aktora Willa Smitha, postanowiła znacząco zmienić swój wygląd. Ogoliła głowę na łyso. Jej matka, Jada Pinkett-Smith, której spodobał się pomysł córki, poszła za jej przykładem. Willow jako pierwsza zamieściła na Instagramie zdjęcie Jady ze zaktualizowanym wyglądem. Wsparła matkę w tak odważnym kroku.

https://www.instagram.com/p/CRO4tknDxur/?utm_source=ig_embed&ig_rid=04b9e85a-c65d-4df6-991a-ca4b8af8e832

Później Jada powiedziała, co skłoniło ją do takiej decyzji. Chodzi o to, że od dawna stara się rozwiązać problem nadmiernego wypadania włosów. Nawet wielu specjalistów, z którymi skontaktowała się kobieta, nie mogło rozwiązać tego problemu. Z biegiem czasu żona Willa Smitha zaczęła robić coraz krótsze fryzury, a potem postanowiła zgolić włosy.

Początkowo Jada martwiła się o swoje problematyczne włosy, ale potem spojrzała na wszystko z drugiej strony i zdała sobie sprawę, że inni mają problemy i gorzej. Wszystkie zmartwienia nie były tygo warte. Fani docenili jej zaktualizowany wygląd, zauważając, że wygląda bardzo stylowo. Zostawili swoje entuzjastyczne recenzje na koncie Jady na Instagramie. Niektórzy subskrybenci, którzy również cierpią na wypadanie włosów, otrzymali motywację i inspirację, aby zrobić to samo.

Główne zdjęcie: lemurov.net