Amerykański aktor, scenarzysta i producent Sylvester Stallone, nazywany Sly’em w Hollywood, zamieścił na swojej stronie na Instagramie zdjęcie ze swoimi trzema córkami - 24-letnią Sophią, 23-letnią Sistine i 19-letnią Scarlett.

„Jestem bardzo, bardzo szczęśliwy, że mam takie cudowne, kochające dzieci, które sprawiają mi tylko radość. Teraz chcę, żeby przestały rosnąć takie wysokie!” - podpisał zdjęcie 75-letni artysta.

W ciągu kilku dni zdjęcie Stallone z córkami zyskało ponad 990 tysięcy polubień i prawie 9 tysięcy komentarzy.

https://www.instagram.com/p/CRmBw0TJIMp/?utm_source=ig_embed

Nieco później Stallone opublikował kolejne zdjęcie. Tym razem czyta gazetę, w której opublikowane jest zdjęcie jego córek.

„Poznaj trzy nokautujące córki Sly’a” – głosi nagłówek artykułu w gazecie.

Ten post zdobył prawie 500 tysięcy polubień.

https://www.instagram.com/p/CRm-B_2paWM/?utm_source=ig_embed

Kontekst:

Sylvester Stallone urodził się 6 lipca 1946 roku w Nowym Jorku. Zagrał w ponad 50 filmach. Najsłynniejsze z nich – „Rambo”, „Niezniszczalni”, „Plan ucieczki”. Aktor był trzykrotnie nominowany do prestiżowego amerykańskiego Oscara za główną rolę w serii filmów „Rocky” o bokserze Rocky Balboa.

Od 1997 roku Stallone jest żonaty z amerykańską modelką Jennifer Flavin, która jest od niego o 22 lata młodsza. To już trzecie małżeństwo artysty. Rodzina ma trzy córki.

Główne zdjęcie: gordonua.com