Popularny iluzjonista David Copperfield obchodził swoje 64. urodziny we wrześniu ubiegłego roku.

Dziś opowiemy o tym, jak żyje obecnie gwiazda lat 90. i czym się teraz zajmuje.

W latach 90. uwielbiali go wszyscy – zarówno dorośli, jak i dzieci. Copperfield zadziwiał wszystkich swoimi fantastycznymi sztuczkami i iluzjami, wywołując szaloną radość wśród milionów ludzi. Ten człowiek pokazał niesamowite sztuczki, które były poza zasięgiem nawet profesjonalistów.

foto: laykni.com

Popularność Davida rosła w szalonym tempie, jednego wieczoru dawał co najmniej 50 występów! Ta popularność uczyniła go bardzo bogatym człowiekiem.

foto: laykni.com

W tym czasie był prawdziwą gwiazdą, a nawet był w romantycznym związku z Claudią Schiffer. Co prawda dziennikarze zrobili z tej historii prawdziwy skandal, ale to zupełnie inna historia.

foto: laykni.com

Przez lata swojej szalonej popularności David był w stanie zarobić ponad 4 miliardy dolarów. Ponadto jego nazwisko pojawiło się w Księdze Rekordów Guinnessa jako nazwisko magika, który sprzedał najwięcej biletów na swoje występy.

foto: laykni.com

Copperfield od dawna nie występuje, nie ma nowych sztuczek i rzadko pojawia się publicznie.

foto: laykni.com

Gdy tylko przestał zaskakiwać ludzi nowymi pomysłami, jego kariera zaczęła podupadać. Potem w prasie zaczęły pojawiać się wyjaśnienia sztuczek Davida, a więc zainteresowanie publiczności jego osobą spadło.

foto: laykni.com

Na przykład w 2016 roku Copperfield pokazał sztuczkę, w której 13 osób musiało zniknąć. Ale jeden z wolontariuszy chciał z nim omówić wszystkie momenty tego przedstawienia, a iluzjonista musiał wyjawić sekret sztuczki, co całkowicie popsuło jego reputację.

foto: laykni.com

Ale to w żaden sposób nie wpłynęło na sytuację finansową. David niedawno kupił nieruchomość, którą wynajmuje, a także posiada antyki. Ponadto Copperfield ma własne muzeum poświęcone sztuczkom magicznym, a nawet wydawane książki.

foto: laykni.com

Obecnie David mieszka w centrum Nowego Jorku z modelką Chloe Gosselin i ich córką. Bardzo często odpoczywają na wyspie, która znajduje się w archipelagu Bahamów. Czasami były iluzjonista jest zapraszany do różnych programów telewizyjnych.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com