Modelka prowadzi aktywny tryb życia

Legendarny piłkarz i napastnik „Manchesteru United” Cristiano Ronaldo wkrótce ponownie zostanie ojcem. Ukochana sportowca Georgina Rodriguez jest w ciąży z bliźniakami. Modelka wzięła udział w sylwestrowej sesji zdjęciowej. Najlepsze ujęcia trafiły na okładki hiszpańskiego magazynu „Cosmopolitan”. Narzeczona Cristiano Ronaldo pochwaliła się swoją pracą na Instagramie. Fani podziwiali urodę 27-letniej modelki.

Warto zaznaczyć, że para ma już wspólną córkę. 12 listopada Alana Martina skończyła 4 lata.

https://www.instagram.com/p/CXgrjn6MuLe/?utm_source=ig_embed

„Wyglądasz niesamowicie”, „Wow!”, „Piękna”, „Zachwycająca”, „Śliczna”, „Bardzo piękna Georgina”, „Najlepsza”, „Wow, co za mama!”, „Niesamowita”, „Bardzo piękne zdjęcia”, „Piękna kobieta”, „Wyglądasz absolutnie niesamowicie”, „Okładka jest po prostu cudowna”, „Wow, Georgina, tak dobrze wyglądasz w czerwieni”, „Wspaniała”, „Jesteś niesamowitą, Georgina”, „Ciąża sprawiła, że jesteś jeszcze piękniejsza”, „Wspaniała sukienka na wspaniałej kobiecie”, „Wow! Taka piękna”, „Bardzo piękna, Georgina”, „Niesamowite zdjęcia”, zareagowała publiczność Instagrama.

Pierwsze dziecko piłkarza przyszło na świat 17 czerwca 2010 roku. Wciąż nie ma wiarygodnych informacji na temat matki Cristiano Juniora. Sportowiec powiedział mediom, że jego syn urodził się od dwóch matek zastępczych - Meksykanek (jedna dostarczyła komórkę jajową, druga nosiła dziecko) w prywatnej klinice na Florydzie. Nawiasem mówiąc, chłopak poszedł w ślady ojca. Z powodzeniem uczestniczył do akademii Juventusu. Trenerzy byli z niego bardzo dumni.

W czerwcu 2017 roku urodziły się bliźniaki. Dziewczynka ma na imię Eva, a chłopiec Mateo. 12 listopada 2017 roku ukochana piłkarza Georgina Rodriguez urodziła córeczkę. Alana Martina jest czwartym dzieckiem Cristiano Ronaldo.

https://www.instagram.com/p/CToqiZLMT11/?utm_source=ig_embed

Główne zdjęcie: google.com