Jesteśmy pewni, że ta urocza publikacja aktorki poruszy Twoje serce.

Pewnego dnia matka Charlize Theron, Gerda, świętowała swoje urodziny. Z tej okazji hollywoodzka aktorka, zazwyczaj niezbyt aktywna w sieciach społecznościowych, udostępniła serię zdjęć z mamą na Instagramie i wzruszyła jej gratulacjami: „Dzisiaj są urodziny mojej mamy. Chciałam podzielić się jej zdjęciami z wami wszystkimi, ponieważ każdy, kto ją zna, wie, jak cudownie jest wygrzewać się w jej słońcu. Ona jest prawdziwym życiem”.

foto: glamour.ru

Szczególnie interesujące dla fanów było ostatnie zdjęcie, na którym wraz z Gerdą pozują dorosłe adoptowane dzieci Charlize, dziesięcioletni Jackson i siedmioletnia Augusta. Aktorka rzadko udostępnia swoje zdjęcia, ale ze względu na uroczystą okazję postanowiła zrobić wyjątek.

Theron wcześniej przyznała, że praca zabiera jej dużo czasu i wysiłku. W rozmowie z Daily Mirror 46-letnia aktorka powiedziała, że ​​po urodzeniu dzieci przestała traktować zawód aktorski z dawnym szacunkiem. Przypomnijmy, że Theron ma dwoje adoptowanych dzieci z RPA - syna Jacksona i córkę Augustę. Prawda, sama Charlize uważa, że oboje dzieci to dziewczynki.

„Myślałam też, że Jackson był chłopcem” – powiedziała celebrytka w wywiadzie. „Ale kiedy miała 3 lata, Jackson spojrzała na mnie i powiedziała: „Nie jestem chłopcem!” Jackson jest tak samo dziewczyną, jak jej młodsza siostra Augusta”.

Nawiasem mówiąc, Charlize nigdy nie była mężatką. Jej ostatni związek z Seanem Pennem trwał około roku i zakończył się w 2015 roku. W 2020 roku 61-letni aktor poślubił 29-letnią aktorkę Laylę George. Sama Theron przyznała kiedyś, że nawet jeśli ma romantyczny związek, nie jest pewna, czy może mieszkać ze swoim partnerem. Według aktorki jest „za stara”, by przyzwyczaić się do nowego lokatora w swoim domu.

Główne zdjęcie: glamour.ru