Słynnemu piłkarzowi chyba nie bardzo podoba się obsesja Victorii na punkcie prawidłowego odżywiania. Oto są szczegóły.

Victoria Beckham od dawna znana jest jako zwolenniczka zdrowego stylu życia. Jednak jej mąż David jest niezbyt zadowolony z preferencji swojej żony.

David opowiedział, że wiele razy próbował zaskoczyć żonę swoimi kulinarnymi umiejętnościami, ale ona nigdy nie rezygnuje ze swojej starannie dobranej diecie: „Niestety, jestem w związku z kobietą, która od 25 lat je codziennie to samo! Odkąd ją poznałem, je tylko rybę gotowaną na parze i duszone warzywa”. Jesteśmy pewni, że miliony fanek piłkarza chciałyby znaleźć się na miejscu Victorii i spróbować kulinarnych przysmaków jej sławnego męża!

W wywiadzie David podzielił się również informacją, że przez cały czas trwania ich małżeństwa, jego żona tylko raz spróbowała potraw, które nie są zawarte w jej diecie. Jak twierdzi Beckham, stało się to, gdy Victoria była w ciąży z córką Harper. „To był jeden z moich najbardziej niesamowitych i ulubionych wieczorów. Nie pamiętam, co zjadła, ale wiem na pewno, że od tamtej pory nigdy więcej tego nie jadła” - podsumował Beckham.

https://www.instagram.com/p/CZbitxZI_De/?utm_source=ig_embed&ig_rid=c45c4641-cccb-400c-9368-69c395f262c6

Wcześniej sama Victoria zdradziła, jak całkowicie zmieniła swoje podejście do jedzenia po tym, jak kilka lat temu miała problemy skórne. Dieta Victorii opiera się na pokarmach bogatych w białko, takich jak ryby i owoce morza, które projektantka łączy z warzywami, zdrowymi tłuszczami, roślinami strączkowymi. W wywiadzie Beckham zauważyła, że jadła dania z łososia codziennie. „Jadłam łosoś codziennie, - powiedziała Victoria. - Zawiera kwasy tłuszczowe omega-3, które poprawiają zdrowie skóry.”

Główne zdjęcie: glamour.ru