Ostatnio 63-letnia piosenkarka tak często nakładała filtry na swoje zdjęcia i korzystała z pomocy chirurgów, że wielu już trudno sobie wyobrazić, jaką naprawdę może być.

Ostatnio piosenkarka Madonna stała się przedmiotem dyskusji i wręcz potępiających artykułów. Współczesne trendy w rozwoju społeczeństwa i sieci społecznościowych stawiają nowe wymagania. Teraz w niektórych krajach gwiazdy muszą zgłaszać, że zdjęcie zostało przetworzone przy użyciu specjalnych programów. Podziwiane są tak zwane „uczciwe” ujęcia, a dopracowane są nieustannie krytykowane.

To samo dotyczy chirurgii plastycznej – wiele gwiazd usuwa implanty, przestaje wtryskiwać botox. Moda przeszła na naturalne piękno. Madonna wydaje się nie nadążać za trendami, więc dopiero teraz opanowała posługiwanie się filtrami. Wszystkie zdjęcia 63-letniej artystki wyglądają tak.

foto: google.com

Brazylijski artystka Idreley Diao tworzy niesamowite rzeczy za pomocą Photoshopa. Ale nie upiększa rzeczywistości, ale czyni ją żywą i naturalną. Portrecista komputerowy popracował nad portretem słynnej piosenkarki.

foto: google.com

To, co wyszło na końcu, jest zaskakujące: okazuje się, że Madonna nie wygląda na młodszą od swojej córki Lourdes, jak stara się pokazać na swoim Instagramie. Ale jednocześnie jest bardzo ładną kobietą, która przyciąga wzrok. Nowy portret artysty budzi podziw, a nie rozczarowanie.

Nawiasem mówiąc, Idreley eksperymentuje nie tylko z celebrytami. Zupełną niespodzianką dla tych, którzy wchodzą na jego konto, aby obejrzeć jego prace, jest na przykład ten portret. Czy rozpoznajesz, kto na nim jest?

foto: google.com

Wielu nie wierzy własnym oczom, ale w rzeczywistości, według artysty, Mona Lisa, aka Gioconda, wyglądałaby tak w naszych czasach.

foto: google.com

I znowu, bardzo długo można się domyślać, kim jest ta piękna nieznajoma o tak wielkich oczach i wyrafinowanych rysach. Możemy dać podpowiedź - ma około 3350 lat.

foto: google.com

Z pewnością, gdyby Diao narysował ją z bardziej znajomej perspektywy, to znaczy z profilu, znacznie łatwiej byłoby ją rozpoznać. Tak, to jest Nefertiti, żona faraona Echnatona. To prawda, że ​​Idreley usunął oznaki bolesnego zmęczenia widoczne na słynnym biuście - zapadnięte policzki, sińce pod oczami.

foto: google.com

Główne zdjęcie: google.com