Dopiero niedawno słynna amerykańska prezenterka telewizyjna i komik Ellen DeGeneres kupiła dom obok byłych przedstawicieli brytyjskiej dynastii królewskiej, Meghan Markle i księcia Harry'ego. Ale teraz się go pozbywa! Więcej o tej historii w nowym artykule.

Za luksusową posiadłość, którą Ellen i jej żona kupiły zaledwie kilka miesięcy temu, proszą 13,9 mln dolarów. Kupiły go za 12. Według pośredników w handlu nieruchomościami, znane właścicielki dokonały tam gruntownego remontu, więc taka dopłata jest całkiem uzasadniona.

foto: lemurov.net

Parterowy budynek o łącznej powierzchni 436,6 m2 obejmuje trzy sypialnie i kilka łazienek. Przylega do niego osobny dom, w którym znajduje się studio. Może pomieścić gości, znajduje się również biuro, sala do treningu sportowego.

foto: lemurov.net

Okna w obu budynkach są widokowe, miejscami sięgają samego sufitu. W rzeczywistości nie można przez nie podpatrzeć. Rezydencja na sprzedaż otoczona jest dzikim ogrodem oliwnym.

foto: lemurov.net

To nie pierwszy budynek, który Ellen sprzedała tuż po zakupie. Nieruchomości traktuje jako rodzaj biznesu: często kupuje domy, które po zmianach odsprzedaje.

foto: lemurov.net

Więc tym razem najwyraźniej nie zamierzała sąsiadować z byłymi brytyjskimi spadkobiercami.

Główne zdjęcie: lemurov.net