Sharon Stone pojawiła się na okładce nowego wydania magazynu The Rake. Gwiazdę Nagiego Instynktu na tym zdjęciu wielu nazwało trudno rozpoznawalną.

"Za dużo Photoshopa!"

"Nic wspólnego z Paną. Jesteś piękniejsza!"

"Taka utalentowana kobieta i aktorka, choć myślę, że to zdjęcie w ogóle nie oddaje jej cech,"

- napisali w komentarzach.

foto: google

W wywiadzie aktorka opowiedziała o swoim trudnym dzieciństwie w Pensylwanii. Wcześniej w swojej książce The Beauty Of Living Twice poruszyła ten temat, przyznając, że ojciec bił ją pasem, a dziadek molestował ją seksualnie.

Stone powiedziała, że ​​w tym czasie poproszono ją, aby była cicha i była „dobrą małą dziewczynką”, nawet gdy było okropnie, a ona czuła, że ​​wcale nie jest w porządku.

"Bycie kimś, od kogo oczekuje się, że zawsze będzie doskonały, kimś, kto nie narzeka, kimś, kto zawsze robi wszystko dobrze i kimś, kto zrobi to bez żadnego uznania, jest naprawdę nudne. Bycie cichą współzależną dziewczyną to niezdrowa rola" – powiedziała Stone.

foto: google

foto: google

W tym roku mija 30 lat od premiery filmu Nagi instynkt, który przyniósł jej sławę. Aktorka przypomniała sobie ten okres i porównała się do księżnej Diany, odnosząc się do uwagi prasy i presji, jaka na nią spadała.

"Stałyśmy się sławne w ciągu jednego pokolenia. Księżna Diana doświadczyła tego samego - gdziekolwiek się pojawiła, czekały już na nią setki, jeśli nie tysiące osób" – zauważyła Stone.

foto: google

foto: google

Główne zdjęcie: google.com