Steven Seagal ma prawie 70 lat i jest kojarzony z filmów „Liberator” i „Liberator 2”. Rola kucharza na statku Casey'a Rybacka przyniosła mu uznanie i uczyniła z niego idola lat 90. Od tego czasu minęło już sporo czasu! Steven Seagal ostatnio nie gra w filmach, trudno rozpoznać w nim niegdyś przystojnego sportowca.

Jednak pragniemy opowiedzieć o życiu prywatnym Stevena Seagala. Miał cztery żony różnych narodowości. Seagal rozwiódł się ze swoją trzecią żoną z powodu nieślubnej córki, którą urodziła mu niania wychowująca jego prawowite dzieci. Jego życie prywatne jest prawdziwą „Santa Barbarą”. Ale zacznijmy od początku.

Pierwsza żona – japonka Miyako Fujitani

Steven Seagal ożenił się po raz pierwszy w wieku 17 lat. Jego żoną została córka dyrektora szkoły, japonka Miyako Fujitani. Po ślubie nowożeńcy przeprowadzili się do Japonii, gdzie Steven Seagal kontynuował intensywne treningi sztuk walki, a młoda żona zajmowała się domem i marzyła o dzieciach.

foto: stars.infovmire.ru

Byli w związku małżeńskim przez 15 lat, a Miyako urodziła swojemu mężowi syna Kentaro i córkę Ayako. Rodzinna idylla skończyła się na początku lat osiemdziesiątych, a rodzina rozpadła się w 1984 roku. To właśnie wtedy, na jednej z imprez, żonaty Steven Seagal poznał aktorkę i modelkę Adrienne La Russa. Nie zastanawiając się długo, jeszcze jako żonaty, ożenił się ponownie.

foto: stars.infovmire.ru

Drugą żoną była amerykanka Adrienne La Russa

Fikcyjne małżeństwo. W ten sposób zakończył się jego romantyczny związek z piękną Adrienne La Russa. Drugie małżeństwo Seagala zostało unieważnione przez sąd, a zdradzona żona nigdy nie wybaczyła bigamiście.

foto: stars.infovmire.ru

Steven Seagal wrócił do swojej żony. Ale Miyako nie chciała tolerować i wybaczać liczne zdrady. W 1987 r. para oficjalnie się rozwiodła. Aktor nie był jednak zbyt długo kawalerem.

Trzecią żoną była amerykanka Kelly LeBrock

To kobieta, którą wszyscy uważają za żonę Stevena Seagala, nawet po ich rozwodzie. Poznali się w Japonii i zakochali się w sobie. W ciągu 10 lat idylli w rodzinie urodziła się trójka dzieci. Niełatwo było jednak ukryć przemoc domową. Kelly przestała grać w filmach, poświęcając się całkowicie mężowi i dzieciom.

foto: stars.infovmire.ru

Małżeństwo rozpadło się po tym, jak w domu pojawiła się niania Arissa Wolf, z którą Steven Seagal miał związek romantyczny. Trwało to miesiącami, dopóki Kelly LeBrock nie przyłapała go na gorącym uczynku.

W trakcie postępowania rozwodowego ujawniono niezbyt przyjemne szczegóły z życia prywatnego Seagala. Okazuje się, że w domu był tyranem i despotą, regularnie bił żonę i budził przerażenie u wszystkich jej przyjaciółek. Po rozwodzie Kelly LeBrock odzyskała długo oczekiwaną wolność.

foto: stars.infovmire.ru

A co z Arissą Wolf? Ich romans zakończył się dość ciekawie. Niania urodziła nieślubne dziecko - córkę Savannah. Na szczęście dla niego nie zrobiła z tego sensacji.

foto: stars.infovmire.ru

Obecnie Arissa Wolf jest w szczęśliwym związku małżeńskim, nie występuje publicznie, nie udziela wywiadów i zaprzestała wszelkich kontaktów z Seagalem. Mówi się, że Savannah sama została już mamą, a aktor został dziadkiem.

foto: stars.infovmire.ru

Czwartą żoną jest kobieta z Mongolii, Batsukh Erdenetuya.

Swoją ostatnią żonę aktor poznał podczas podróży do Mongolii. To była miłość od pierwszego wejrzenia i silne małżeństwo. Batsukh Erdentuya urodziła swojemu mężowi syna Kunzanga i stała się jego cieniem.

foto: stars.infovmire.ru

Jego żona towarzyszy mu we wszystkich jego podróżach, a nawet zagrała w jego filmie. Stała się potulną i uległą gospodynią domu. O swoim mężu mówi, że jest najlepszym człowiekiem na świecie.

foto: stars.infovmire.ru

Czy miłość mongolskiej kobiety była w stanie zmienić domowego tyrana i kobieciarza?

Główne zdjęcie: stars.infovmire.ru