Dla aktora i jego żony Hilarii to będzie już siódme wspólne dziecko.

Alec Baldwin zostanie ojcem po raz ósmy! Jego żona Hilaria poinformowała w mediach społecznościowych, że spodziewa się siódmego dziecka. Zamieściła nagranie, na którym widać, jak ich dzieci po usłyszeniu dobrej nowiny rzucają się, by uściskać mamę i tatę. Pod tym filmikiem znalazł się świetny tekst:

„Po wielu wzlotach i upadkach w ciągu ostatnich kilku lat jesteśmy na dobrej drodze i mamy ogromną niespodziankę: jesienią tego roku pojawi się kolejne Baldwinito. Byliśmy przekonani, że nasza rodzina jest już kompletna, ale jesteśmy bardzo szczęśliwi z tej niespodzianki. Chciałabym podzielić się momentem, w którym powiedzieliśmy o tym dzieciom - jak widzicie, są bardzo podekscytowane! Pojawienie się kolejnego dziecka jest bardzo ważnym wydarzeniem w naszym życiu. Jest to błogosławieństwo i dar w tak niepewnych czasach. Tęskniłam za Wami podczas mojej przerwy od mediów społecznościowych... Wróciłam i cieszę się, że będę mogła kontynuować z Wami tę dziką podróż, którą nazywamy „życiem”. Z miłością.”

Życie hollywoodzkiego aktora rzeczywiście powoli nabiera tempa: mimo trwającego procesu sądowego w związku z wypadkiem na planie westernu „Rust”, gdzie przypadkowo postrzelił Halynę Hutchins, jego kariera ponownie rozkwita. W tym miesiącu ujawniono, że wkrótce rozpocznie on pracę nad dwoma projektami jednocześnie – „Kid Santa” i „Billie's Magic World” - wraz ze swoim bratem Williamem. W lutym 63-letni aktor ujawnił, że rozpoczął pracę nad thrillerem „97 Minutes”.

Alec i Hilaria są małżeństwem od 2012 roku. Zaledwie rok po ślubie, latem 2013 r., urodziło się ich pierwsze wspólne dziecko - córka Carmen Gabriela. Wiosną 2019 roku Hilaria poroniła, ale kilka miesięcy później doszła do siebie i ponownie zaszła w ciążę, ale i tym razem nie spełniły się jej marzenia o kolejnym dziecku - Hilaria ponownie poroniła. W kwietniu 2020 r. para poinformowała, że ponownie spodziewają się dziecka, a we wrześniu na świat przyszedł ich syn Eduardo. Pięć miesięcy później urodziła się kolejna córka - najmłodsza Lucia, przyszła na świat dzięki surogatce, pięć miesięcy po tym, jak Hilaria po raz piąty została matką, rodząc syna Eduardo. W rodzinie jest jeszcze trzech dorastających chłopców - 6-letni Rafael Thomas, 4-letni Leonardo Angel i 3-letni Romeo Alejandro.

We wrześniu najmłodszy syn pary skończył rok. Alec ma też dorosłą córkę, która ma na imię Ireland.

Główne zdjęcie: google.com